Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék azért, hogy...

Mit tehetnék azért, hogy érezze:SZERETEM!? Mit tehetnék azért, hogy ezt más ne vegye észre, csak Ő? (nem szerelemről van szó! )

Figyelt kérdés
Van egy ember,akinek nem mutathatom ki,hogy szeretem.Azért van ez,mert akkor mindenki azt mondaná,hogy érdekből szeretem,pedig nem így van!Nem áll szándékomban egy érzést tettetni érdekből!Az érdekeim mit sem számítanak,ha ŐT látom!Kérlek válaszoljatok:MÉGIS HOGY ÉREZTETHETNÉM VELE,hogy szeretem,anélkül,hogy a többi embernek ne tűnjön fel,csak neki??
2009. dec. 5. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem értem, hogy mit akarsz mondani nekünk. Bocsi!

Szóval Te csak azt szeretnéd, hogy az illető tudjon róla, hogy "szereted"?

De nem szeretnéd, hogy azt higgyék az emberek, hogy érdekből keresed a társaságát?

És mindemellett nem vagy szerelmes belé? Akkor ez milyen fajta szeretet?

Ha barátilag vonzódsz hozzá, tehát jó fejnek tartod és szeretnél vele találkozgatni baráti szinten, akkor meg miért zavar, ha más tudomást szerez róla?

Ne haragudj, nem tudok eligazodni a kérdéseden. Kifejtenéd bővebben, részletesebben és érthetőbben?

2009. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenekelőtt tisztába kellene jönnöd a saját érzéseiddel, mert nekem ez egyértelműen szerelemnek tűnik, még ha a körülmények miatt esetleg muszáj is plátóinak maradnia.
2009. dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Netán tiltott gyümölcsről van szó?
2009. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Ez bonyolult, de megpróbálom leírni, hogy szerintem mi lehet a megoldás:


Lehet arról van szó, hogy olyan környezetben vagytok, amelyben árgus szemmel lesik egymást az emberek, és ha nyíltan mutatnád ki a szeretetedet, akkor rád fognák, hogy pl. azért akarsz vele lenni, hogy lefeküdjön veled (ez is lehet egy érdek!). Vagy van közöttetek pl. korkülönbség, és ezért néznének furán, vagy mert te mondjuk a felettese vagy. Nem tudom.


Az az igazság, hogy nem könnyű kimutatni, ha szeretsz v.kit. Te valsz abba a típusba tartozol, akinek ez különösen nagy nehézséget okoz. Ha szó szerint nem mered kimondani neki, mert félsz, hogy megijeszted, próbáld meg rávezetni, egyértelmű célzásokkal. Ami még jobb, az a metakommunikáció. Nem mondom, hogy ugorj a nyakába, de állj hozzá közelebb, szorosabban, mint amúgy szoktál, mikor beszélgettek, akár az ún. intimzónájába is.


Viszont, ha ritkábban találkoztok, szóval nem minden nap, akkor írj neki gyakran e-mailt, vagy sms-t, érezetesd, hogy gondolsz rá gyakran. Ha időd engedi, szervezz meg egy teázást, ebédet, sétát egy parkban.


Neki kimutathatod, hogy szereted, mások előtt pedig eltitkolhatod - de nem lessz könnyű.

Ha ő is kedvel téged, én arra jutottam, hogy kedvel, akkor nem fog visszakozni.


Nagyon érdekesek az emberi érzések; sokszor maguk az emberek sem tudják meghatározni, hogy mi is az a szerelmesnek lenni-érzés, csak éreznek v.mi megmagyarázthatatlant v.ki iránt, amiről úgy gondolják, hogy másabb, mint a szerlem; nem tartozik annak a fogalomkörébe, v.mi erősebb.


Remélem, tudtam segíteni, de ha nem érthető, dobj privit!

2009. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Arról van szó,hogy azt szeretném neki valahogyan sugalni,hogy szeretem!Semmiképp sem az "ágyikóban játszadozás" az érdek,hiszen feléje nem lehet szó érdekről!Nagyon szeretem Őt,mert ő egy szeretnivaló ember..jobban nem tudom kifejteni a kérdés lényegét..de majd talán rájöttök h. mit is akarok tudni..

Valahogy a közeljövőben rájövök a válaszra talán magamtól is.

2009. dec. 5. 21:18
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Értelek. Valóban igazad lehet, hogy magadtól is rájöhetsz. Saját hézagaimból okulva azt tudom neked mondani, hogy ne félj beszélni. Igen, tudom, hogy nehéz (még nekem is, pedig marha sokat jár a pofám), de tudod, mindig az a bizonyos 1. lépés a legnehezebb. Őszintének tűnsz, ezért drukkolok, hogy megoldást találj! :)


Azért kicsit bővebben részlezhetnéd a kérdést, mert érdekel. Priviben megtalálsz :)

2009. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Talán pap?
2009. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem pap.elmondom ki ő.az egyik tanárom.és nem elcsábítani akarom.xd hanem kimutatni a szeretetemet.
2009. dec. 11. 20:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy tanárnak azzal tudsz örömet szerezni, ha jó tanítványa vagy. A szeretetedet úgy tudod kimutatni neki, hogy tisztelettel fordulsz hozzá, és megpróbálsz a munkájában a segítségére lenni.

2009. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
óó. világos..Egyértelmű, hogy azzal mutathatod ki, ha rendszeresen jelentkezel az óráin, tudod az anyagot, szereted a tantárgyát. Emellett legyél vele kedves, de ne hízelkedő. Nevess a viccein, ha poénkodik, szólj hozzá az anyagához órán, esetleg járj el olyan versenyekre, ami a tantárgyához kapcsolódik. Mosolyogj rá, néha akár meg is dicsérheted, hogy "Tanárúr, ez igazán jó megközelítés" vagy "Nagyon szimpatikus nekem ez az anyagrész és tetszik a Tanárúr előadása".
2009. dec. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!