Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem a "szerelmem"...

Megismertem a "szerelmem" múltját és nem tudom mit tegyek. Ti hogyan vélekedtek?

Figyelt kérdés

Azt tudtam,hog 18 évesen jött össze az exbarátjával,ő volt az első barátja,szóval nem hittem,hogy bármi olyat tud mondani,ami meglepne.

Hát tévedtem.Azt állítja a barátja kedvéért tette.Megkérte,hogy vegyenek be mégegy srácot maguk mellé.Azt mondta vagy egy évig kérlelte a srác,aztán belement.Aztán újra kérte,megint elég sok ideig ódzkodott,de belement.Utána meg már könnyen "beadta a derekát".volt,hogy állandó volt a 3. fél,volt,hogy csak egy- egy alkalmas.8 évig voltak együtt és másfél év után kezdték ezt,szóval megfordult ott néhány srác,nem mondta el ponotsan,de azt mondja 50 srác biztos volt.

Én ezt nem bírom feldolgozni,teljesen másnak ismertem meg és másnak gondoltam.

Mikor megismerkedtünk azt monta szeretné letisztázni a múltat,de én nem akrtam,hogy az exekről beszélgessünk,mielőtt még mi megismernénk egyáltalán egymást.Hiba volt.

4 hónapja tart a kapcsolat,együtt élünk,nekem dolgozik és nem bírok hozzáérni.

Tudom,hogy el akarta mondani és én nem hallgattam meg,úgyhogy lehet ez így igazságtalanságnak tűnik,de talán neki kellett volna határozottabbnak lenni és ragaszkodni ahhoz,hogy ezt elmondja,mert ez nem kis dolog,amit időközben megtudhat az ember.

Én úgy érzem ezt nem fogom tudni feldolgozni és szakítunk.3 napja tudom.

Szemét vagyok ezért?

Ti mit tennétek,vagy éreznétek vajon ebben a helyzetben?


2009. okt. 30. 10:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagy szemét, én se biztos, hogy elfogadnám ezt, tutira nem.
2009. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem vagy szemét egyáltalán. Amit tett, azt megtette, ismerte a következményeit szerintem. A helyében nem várnám el senkitől, hogy kitartson mellettem. Teljesen egyet értek veled.


L/19

2009. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek (nyilván neked is) van múltja. Ha a párodé olyan, ami a te értékrendeddel nem összeegyeztethető, akkor lépj, mert nincs értelme húzni egymás idejét.
2009. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem oszinte volt a baratnod, es nem hibaztathatod azert, mert nem volt eleg eroszakos. Te nem akartad meghallgatni. Mellesleg nem embert olt vagy valami hasonlo, amiert ennyire el kellene tole fordulnod. A multat megvaltoztatni nem lehet. A te esetedben ugy tunik, hogy nem tudod elfogadni az o multjat, pedig jobb lenne, mert mindenkinek van multja, es nem az a lenyeg, hanem a jelen es a jovo.

Szarul ereznem magam, de ha szeretem a paromat, akkor ezert biztosan nem hagynam el.

De en no vagyok, a pasik talan ezt mashogy latjak.

2009. okt. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagy szemét. Egyszerűen nem fér bele az értékrendedbe. Mondjuk engem biztos nem lehetett volna rávenni 100 év könyörgéssel sem.
2009. okt. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
92%

Szemét nem vagy éppen, de ne őt hibáztasd azért, hogy nem tudtad meg "időben". Ő el akarta mondani, nem hagytad. Egyébként tényleg kétélű dolog ez, jó dolog nagyjából mindenről tudni, mert nem később koppan az ember, ha olyat tud meg, ami számára mondjuk kizáró ok. Másrészt igazából minden kapcsolatnak tabula rasa-nak kellene lennie, számítson az, hogy a jelenlegi kapcsolatában mit tud nyújtani az ember a párjának. Megértem, hogy zavar, de ha 4 hónapig jó volt ezzel a lánnyal együtt élni, akkor nem gondolod, hogy kellene lehetőséget adni neki arra, hogy ő is úgy éljen, melletted, ahogy szeretne? Nyilván a másik srácot is szerette, ha a kedvéért belement, bár nyilván mondhatott VOLNA akkor is nemet és akkor valószínűleg nem járt VOLNA 8 évig vele. Ha viszont te egy jó embernek ismerted meg, és ő nem is akarta előtted tagadni a múltját szerintem megérdemel egy esélyt. Kérj tőle pár nap gondolkodást, vagy egy hetet akár, a lényeg, hogy ez idő alatt ne éljetek együtt, ne találkozzatok (a munkán kívül, mivel gondolom, azt nem lehet megoldani...) privátban és mindketten átgondolhatjátok, hogy hogyan tovább. Ennyi idő alatt le is higgadsz picit, reálisabban is láthatod őt, meg az is kiderülhet, hogy mennyire hiányzik, ha nincs melletted, érdemes-e ezt feladni a kezdeti ál nagylelkűséged miatt. Akkor arra szavaztál, hogy bizalmat adsz neki, nem érdekel a múltja, ne feledd. Lehetett volna akár sanghaji táncosnő is, te azt mondtad, nem érdekel.

Adj neki esélyt, ha a szünet után úgy érzed, rosszabb a hiánya, mint a tudat, hogy olyat nem engedtél neki elmondani, ami fontos lett volna számodra.

2009. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
94%

Ha a mostani énjét szereted, miért érdekel, hogy milyen volt azelőtt?

A múltért (amihez tulajdonképp sok közöd az nincs) eldobni egy kapcsolatot... durva... nem embert ölt, ahogy már előttem is írták...

2009. okt. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szemét,biztos,hogy nem könnyű elfogadni. Bár szerintem ha ő lenne számodra a nagy ő akkor nem érdekelne. Nem tudom,hogy neked előtte hány kapcsolatod volt,de biztos akadt egy pár. Azt meg mindenki tudja,hogy az ember hajlamos a párjáért hülyeségekete csinálni. Kár azért büntetned. Hiszen azért vallotta be,mert szeret és nem akart titkolózni.
2009. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
41%

Azoknak akik szerint a kérdező nem okés:

Ha pl kiderülne a szerelmetektől, hogy egyszer fogadásból a suliban a padra szart és utána meg is ette, akkor zavarna titeket? (tutira nem mindenkit, de akit igen azt is meg lehet érteni) Ez sem emberölés, semmi olyan nincs benne, "csak" múlt. Persze kicsit eltúlzott példa, de így talán megértitek.


Engem spec zavarna a tudat, hogy a bnőmet 2fiú pakolta hoszsú időn át, és vagy 50en megfordultak nála(18éves korban azért szerintem eléggé gáz), azt nem tom, hogy hogyan védekeztek, de ha pl tablettát használt, akkor simán össze-vissza szedhetett mindenféle betegségeket is így.. 50embertől... főleg ilyen egyéjszakásoktól.

2009. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
86%
A múltal soha nem szabad foglalkozni!Mindíg előre kell nézni.Az a lényeg,hogy veled milyen!Fogd fel úgy hogy van tapasztalata és jó lehet az ágyban!Szerintem a mai lányok sem külömbek tisztelet a kévételnek...Becsüld meg hogy őszinte volt veled,hisz mindenkinek van valami szennyese:::)))Lehet,hogy te is csináltál már olyat az életben ami meg neki nem tetszene.33/l.
2009. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!