Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok hülye, vagy titeket...

Én vagyok hülye, vagy titeket is idegesítene?

Figyelt kérdés
Unokanővéremről van szó. Már vagy két éve mást sem hallok, hogy a foci így a foci úgy. Ezzel még nincs is semmi baj, mert én is szeretem a focit, de inkább jégkorongot nézek. Szóval most elkezdett hallgatni valami svéd zenét, és totálisan beleszeretett az énekesébe. Állandóan róla beszél! Néha már annyira tud idegesíteni, mert én nem vagyok oda a metál zenéért. És most lesz majd valamikor koncert és másról sem tud beszélni, csak róluk. Komolyan mondom a falat kaparom tőle néha.Nagyon szeretem a csajt, mert tényleg, de nem tudom... Megmondanám neki, de annyira hamar megsértődik az emberre. Nagyon mufurc. Kiskoromban azért volt képes megütni, mert az útnak azon felén mentem, amelyiken ő... Na de nem is ez a lényeg. hanem az, hogy titeket nem zavarna, ha rokon/barát másról se tudna beszélni, csak egy bizonyos dologról?? Eleinte még elmegy meg minden, de ha már egy órája csak arról beszél... finoman célozgatni szoktam, hogy "jajj tanulni kéne hnap két dogát írunk..." vagy "lassan mennem kell, mert anyuék elakarnak menni vásárolni, és nekem is kéne pár dolog" stb... Ez most nagyon nyafogósnak hangzott, de nem akartam ilyenre..://
2011. okt. 18. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Hozd össze egy-két másik elvetemült rajongóval, és szórakoztassák egymást.
2011. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg. Aztán megsértődik, de aztán úgyis kiengesztelődik :)
2011. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Unokanővéred idióta.
2011. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek,nekem is van egy olyan barátnőm,aki kb. 12 huszonéves motoros csávóba belezúgott,és be sem fogja...(13/l)

Nem csak nálad van ez,nyugi ://

Egyébként milyen svéd énekes?:D

2011. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

20:29.. ez kedves volt..xd de néha én is így gondolom...

elsőnek: a közelemben nincs senki aki rajongana értük...://

2011. okt. 18. 20:31
 6/9 A kérdező kommentje:

az szép..apakomplekszus...xdd

am nem svéd bocsánat finn.. és a neve valami Nightwish... remélem jól írtam...

2011. okt. 18. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:
nem akarok bunkó lenni de ha a Nightwish énekesébe zúgott bele akkor ott komoly gondok vannak...mivel az énekes nő. :DD
2011. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

nem tudom, nekem 1.-re a Deathstars jutott szembe náluk pedig mind asszem 2 srác énekel, de hogyha biztos a Nightwish akkor Marco Hietala akibe belezúgott nem?

Írhat nekem privit :P én is imádom a metált

14/L

2011. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de az mellett még vannak énekesek... iggen a marco tetszik neki meg asszem a szintetizátoros vagy ki az ördög..de áhh ma is hallgattam tőle..-.-" már kezdem unni..:/
2011. okt. 19. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!