Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy olyan emberrő...

Mit gondolsz egy olyan emberről, aki havonta 60 ezer forintot költ pszichológusra?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm, és meséltem róla több ismerősömnek, és egy csomóan leszólták, hogy mások meg ennyiből élnek.

Igazából - amennyire én tudom - nincs semmi konkrét baja, csak jó érzés neki kibeszélni a gondjait, meg egyszerűen jó neki oda járni. Úgy érzi megér ennyi pénzt.

Én megvédtem, és szerintem igazam is van, mert vannak olyanok, akik ugyanennyi pénzt szintén elköltenek havonta, de sokkal károsabb formában, például alkohol, cigi, (drogok).


Ti mit gondoltok erről?

Igazam volt, mikor megvédtem?


2011. okt. 18. 21:34
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
A pszichológiai problémák nagyon alattomosan teszik tönkre az embert. Neki szüksége van rá valamilyen okból aki rosszalja az kerüljön bele egy ilyen ördögi körbe utána eldöntheti,hogy milyen érzés. Ami az anyagiakat illeti,míg nem kérkedik vele,hogy mennyit engedhet meg magának addig nincs ezzel semmi probléma.
2021. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!