Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy olyan emberrő...

Mit gondolsz egy olyan emberről, aki havonta 60 ezer forintot költ pszichológusra?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm, és meséltem róla több ismerősömnek, és egy csomóan leszólták, hogy mások meg ennyiből élnek.

Igazából - amennyire én tudom - nincs semmi konkrét baja, csak jó érzés neki kibeszélni a gondjait, meg egyszerűen jó neki oda járni. Úgy érzi megér ennyi pénzt.

Én megvédtem, és szerintem igazam is van, mert vannak olyanok, akik ugyanennyi pénzt szintén elköltenek havonta, de sokkal károsabb formában, például alkohol, cigi, (drogok).


Ti mit gondoltok erről?

Igazam volt, mikor megvédtem?


2011. okt. 18. 21:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
21:38 véleményét osztom. Nem igaz hogy mindig ezzel kell jönni, hogy más meg ennyiből él.. Akinek van felesleges pénze, annak minden joga megvan ahhoz, hogy elköltse akár felesleges dolgokra is.
2011. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60 ezerért elbeszélgetnék vele én is :D
2011. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha az embernek fáj a torka, elmegy a háziorvoshoz, ha fáj a háta, ortopédiára, és ha betegnek érzi a lelkét, felkeres egy pszichológust. Ebben nincs semmi rossz, a külvilágnak mindez pláne nem fáj.
2011. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
én azt gondolom egy ilyen emberről, hogy jó neki, hogy van rá pénze szerintem semmivel se rosszabb mint az évfolyamtársam akinek a telefonszámlája ennyi :)
2011. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Sajnos én is rádöbbenek 1 nap többször is,hogy némi álszeretetért,és áltörődésért,ami 1,5-2óránát tart fizetnem kell havonta egyszer(műkörmös és/vagy fodrász-legalább valaki beszélget velem és tudok nevetni az ott hallott sztorikon).Ilyen világot élünk.Ha lenne még plusz havi 10 ezer ft-om,akkor járnék hátmasszőrhöz,hogy legalább fizikálisan is élvezzek valamit.

Mindenki arra költi a pénzét,amire tudja.Senkinek semmi köze hozzá.


24n

2011. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyet értek minden egyes válasszal! :)
2011. okt. 18. 22:23
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha van ennyi plusz pénze, mért ne költhetne?:) Meg ha nem olyan közeli barátod, nem biztos, hogy elmondja neked, hogy mért jár oda.. Az egy dolog, hogy te nem látod rajta, nem dühöngő őrültek járnak pszichológushoz :) lehet pl. az is a baja, hogy alkoholista volt az apja. Te valószínű nem látod rajta, de attól neki még nyomja a lelkét (persze ez csak egy példa volt)
2011. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy több törődést kap ennyiért, mint ha olyanhoz járna, akinél kevesebbe kerül, de az ő dolga, minek beleszólni?
2011. okt. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Irigylem őt. Az én pszichológusom "csak" 20 ezerbe kerül havonta, de ezt is alig bírom kinyögni.:(
2011. okt. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Nagyon jól keres ez a pszichológus,már egy embertől is

ennyit kap ! Én is megyek pszichológusnak !

2014. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!