Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Ti mit csinálnáto...

Miért ilyen? Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is elnézést a hosszú szövegért...

Nos, a helyzet az, hogy adott egy srác (26 éves), akivel még a nyári munkám során ismerkedtem meg. Kifejezetten tetszett benne, hogy érett (akkor még legalább is annak tűnt), hogy engem akar megismerni és nem az alapján ítél, amit esetleg hall rólam stb. Szépen alakultak a dolgok, aztán derült égből villámcsapásként sajnos bekövetkezett egy barát halála(részemről), ami után elég rendesen padlóra kerültem, de ennek ellenére próbáltam olyan lenni, mintha nem történt volna semmi. Itt kezdek bonyolódni a dolgok. A (mostmár) párom először kiakadt azon, hogy a munkahelyen belül más férfiakkal is beszélgetek, hogy én minek járok minden héten a temetőbe (ugyan már, nekem lenne a legjobb ha nem kellene), hogy elmegyek a barátnőimmel bulizni, mikor ő munka után siet haza, hogy beszélhessünk, hozzáteszem ,akkor még nem is voltunk együtt. Türelmes embernek tartom magam, gondoltam biztos a kora miatt ilyen és azért, amit mesélt (elmondása szerint többen átverték, volt pár kemény csalódása sbt) és hát én is éreztem magamon, hogy megváltoztam, de ezt nem éreztem bűnnek. Ennek ellenére, úgy gondoltam megpróbálom vele, ugyanis volt/van benne valami, amit eddig csak az első szerelmemben találtam meg(félreértés ne essék, nem őt keresem a mostani barátomban). Úgy tűnt végre minden rendben, aztán mintha megőrült volna egyszerűen...nem tudom, hogy nevezzem : féltékenységnek, birtoklási vágynak bárminek, de a feje tetejére állt minden. Apróbb nézeteltérés során elmondta, hogy nincs külön buli (persze Ő mehet, csak én nem), amíg nem bízik bennem, elmondta, hogy XY nevű barátomat tiltsam/töröljem le a közösségi oldalakról, és hogy szedjem le az olyan képeket, amiken már férfiakkal vagyok, még akkor ha mondjuk az illető éppenséggel az unokabátyám, mert "mit gondolnak mások ha meglátják, hogy idegen pasikkal pózolsz". Hab a tortán, hogy egy összejövetelen készült egy fénykép, amin egy kedves, régi ismerőssel "pózolunk" (átkaroltuk egy mást). Nahát ebből csinált olyan botrányt, hogy a legjobb barátnőm sírva könyörgött, hogy hagyjam ott, mert nem lesz jó vége. Nem mellesleg fiatal korában jó néhány balhéja volt a "páromnak", verekedés, fenyegetés stbstb. Mindezek ellenére azt hittem megmozdult bennem valami, de belegondolva...nem tudom. Az egyik felem az ordítja, hogy meneküljek, a másik azt, hogy maradjak, mert minden jó lesz. Lehet, de milyen áron? Megmondta, hogy változtatni szeretne és tisztában vagyok vele, hogy szükségem van változásra, azonban nem olyan áron, hogy lemondok a barátaimról, és leginkább nem más miatt, hanem saját magam miatt. Amikor interneten keresztül beszélgetünk nincs 3 olyan nap, hogy ne legyen bármi "para", személyes találkozásnál viszont olyan mint egy álom. Kedves, aranyos, érzem, hogy figyel rám, bemutatott a szüleinek, a barátainak...Miért ilyen mégis? Melyik az igazi arca? És (bár erre félek magam is tudom a választ, csak épp nem akarom meghallani) van/lesz ennek a kapcsolatnak értelme/jövője? Nem szeretnék félelemeben tartott, ütlegelt, idegroncs fiatal nő lenni!

Köszönöm, annak aki elolvassa és válaszol :).


2011. okt. 8. 20:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Elmebeteg! Szabadulj meg tőle minél hamarabb!
2011. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
szerintem is szabadulj meg tőle :S ez borzalmas
2011. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

Kicsit olyan, mintha már 'meg akarna fojtani a szerelmével'

Jó, hogy ennyire odavan érted és szeret, de kicsit már túlzásba ezt az egész féltékenységet.

Nagyon el kell vele beszélgetned, hogy vegyen vissza magából, mert így pont az ellenkezőjét éri el vele, mint amit szeretne.

2011. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok valami jó emberismerő, de nekem is feltűntek az intő jelek a történet elején.
2011. okt. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Istenem! miért van ennyi hülye a világon már ne haragudj de tényleg. Nem hallottál olvastál már millió ilyen sztorit bárhol a világon hogy egyértelműen tudd hogy mi lesz a vége vagy hogy mit kell tenned???? NEM FOG MEGVÁLTOZNI! Ennyi év alatt ilyen volt miattad nem fog! Miért vágod saját magad alatt a fát? Én 5 éve vagyok együtt a párommal imádjuk egymást testestül lelkestül de egyszer nem volt ilyen hogy nehogy már hozzászóljak más pasihoz. És azért nem volt mert ez NEM normális ha van. Hallgass az eszedre mielőtt még agyon is ver. És bocs ha durva voltam de talán így észhez térsz.


21/L

2011. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Épp ez az, sosem mondja, hogy szeret, amit nem is várok el alig 1 hónap után. Viszont azt meg "sokallom", hogy ennyi idő után, ilyen legyen...
2011. okt. 8. 21:06
 7/24 bánomisén ***** válasza:
100%
Szerintem nyúlcipő föl és fuss, ahogy bírsz, mert ez jobb nem lesz, csak rosszabb.
2011. okt. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban járnál ha otthagynád,mert megkeseríti az életedet.Belegondoltál a szerelem,párkapcsolat miről szól?Hát nem erről.legyen meg neked is a privát szférád meg neki is,az,hogy így megaláz...szánalmas.Lehet amúgy gyerekkori sérelem okozza benne ezt.Pl kisebbségi komplexus..és te olyan ember vagy akit ő irányithat,és ezzel tisztába van.van egy bnőm akivel ugyanez a helyzet.A csávó már szó szerint a csicskájává tette..és fenyegetőzik.Minél előbb dobd ki,és próbáld meg túl tenni magadat rajta.Sok sikert:)
2011. okt. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokásom ezt írni, de menekülj!
2011. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"hogy én minek járok minden héten a temetőbe"

Na ha ezért vitatkozik valaki, akkor biztos, hogy nem normális..

Szerintem is el kellenne menned.

2011. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!