Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék már kisbabát,...

Nagyon szeretnék már kisbabát, normális dolog ez 20 évesen?

Figyelt kérdés

Hetek óta azzal álmodom, hogy simogatom a nagy pocakom és szinte érzem odabent kis pocaklakómat:-) Teljesen valósághűen érzem ahogy odasimul a kezemhez a hasamon keresztül, érzem ahogy létezik. Mára már addig jutottam hogy a sírás kerülgetett. Sajnos mostanában még nem lehetséges lehetséges a dolog, mert jövő nyáron fogunk összeköltözni a párommal, meg hát ugye még esküvő...

Egyszerűen megőrülök ezektől az álmoktól, a vágyakozástól, hogy egyszer majd valamikor lehet kisbabám. Nem tudom mi tört rám, mindig is családcentrikus voltam, de ez a dolog egyre jobban erősödik bennem pár hónapja.. és őszintén kicsit sem értem magam, mert a mai fiatalok minnél későbbre tolják a szülést, inkább buliznak, pasiznak/csajoznak.


Normális ez 20 évesen?


2011. okt. 20. 21:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én ennyi idősen már szültem. Most egy éves a kicsim. A bébiszitterkedést azért tartom jó ötletnek, mert legalább tapasztalatot szerzel.

Nekem van egy húgom, most tíz éves, anno sokat tanultam egy kisbaba ellátásáról, ezért nagyon könnyen vettem a saját gyermekem által felállított akadályokat!

2011. okt. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

"Párod is így gondolja? Ő hány éves? Mert az sem másodlagos azért."


Nyilván Ő is így gondolja, hiszen egyedül nem tudom megoldani, hogy gyermekem legyen:-) Ő is nagyon szeretne babát, de mint mondtam csak 3-4 év múlva majd. Sajnos a gazdasági viszonyok nem engedik meg, hogy hamarabb legyen gyermekünk, meg egyébként sem csak az én dolgom eldönteni, hogy mikor legyen...ezeket mi már megbeszéltük, csak rám egy ideje annyira rám tört az anyaság gondolata, hogy már majd megőrülök ha belegondolok még 4 évet kell várnom:)

2011. okt. 21. 18:57
 23/25 A kérdező kommentje:

"Amúgy az én Párom nagy gyerekőrült, úgyhogy egymást doppingoljuk, hogy ááá mikor lesz már nekünk is?? :)

A szülők nagyon óvatosságra intenek, hogy amíg nem rendeződik az anyagi háttér várjunk...de megmondom őszintén nem akarok vén anyuka lenni. "


Nálunk is ez megy, valahányszor meglátunk egy picurkát, mindig megjegyzi, idézem: "sóhaj" de jó lesz mikor már mi is így sétálhatunk a kis járáshibásunkkal":-D (járáshibás=pici baba, ő így hívja őket:-D)

Ebben is amúgy abszolút egyet tudok veled érteni, hogy nem akarsz vén anyuka lenni..nálam ez a másik fontos dolog, amiért nem akarok 30 éves koromig várni, mint most legtöbben. Nem akarok őszhajú 'néni' lenni mikor a gyerekem érettségizik. Fiatalon akarom kiélvezni az anyaság örömeit. És most gondolhatja a sok rosszindulatú ember, hogy elrontom az életem és a gyerekem életét is ha 24 évesen szülök, meg nem élem ki magam....itt szögezném le, hogy világ életemben utáltam 'bulizni', főleg amit manapság bulinak neveznek azt inkább nem kommentálnám...

Meg ha egész életemben arra várnék, hogy teljesen fix legyen minden körülöttem, akkor abba beleőszülnék, tekintve az ország gazdasági helyzetét...

2011. okt. 21. 19:03
 24/25 anonim ***** válasza:

8.16 vagyok, a Sorstársad! :)

Egy a gondolatunk ebben a témában, úgylátom. Szerintem sem lehet megtalálni a megfelelő pillanatot, lehet a kicsinek kell hagyni, hogy Ő találja meg... :)

Szerintem, ha meglesz az egy évem a meloban, akkor elfelejtem a bogyeszt... :):)

Kívánok minden jót Nektek!!

Nina

2011. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Kedves Sorstársam!


Igen, hagyni fogom, hogy jöjjön ha jönni szeretne. Legalább annál nagyobb lesz az öröm és a meglepetés:)



Nektek is minden jót kívánok, remélem minél előbb valóra válik a Ti álmotok is!:)

2011. okt. 21. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!