Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék már kisbabát,...

Nagyon szeretnék már kisbabát, normális dolog ez 20 évesen?

Figyelt kérdés

Hetek óta azzal álmodom, hogy simogatom a nagy pocakom és szinte érzem odabent kis pocaklakómat:-) Teljesen valósághűen érzem ahogy odasimul a kezemhez a hasamon keresztül, érzem ahogy létezik. Mára már addig jutottam hogy a sírás kerülgetett. Sajnos mostanában még nem lehetséges lehetséges a dolog, mert jövő nyáron fogunk összeköltözni a párommal, meg hát ugye még esküvő...

Egyszerűen megőrülök ezektől az álmoktól, a vágyakozástól, hogy egyszer majd valamikor lehet kisbabám. Nem tudom mi tört rám, mindig is családcentrikus voltam, de ez a dolog egyre jobban erősödik bennem pár hónapja.. és őszintén kicsit sem értem magam, mert a mai fiatalok minnél későbbre tolják a szülést, inkább buliznak, pasiznak/csajoznak.


Normális ez 20 évesen?


2011. okt. 20. 21:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Bébiszitelni azért jó mert amig nem lehet saját lesz valami pótlék ami enyhiti az erős vágyakozást.
2011. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

3 éve vagyunk együtt.


21:32 gratulálok nektek és nagyon sok boldogságot kívánok!

2011. okt. 20. 21:37
 13/25 A kérdező kommentje:

Ahogy olvastam itt a válaszokat, teljesen abban voltam, hogy mindenki le fog szólni, hogy hova akarok gyerkőcöt 20 évesen, mondván hogy még én is gyerek vagyok.

Nem mondom, hogy 100%ig felnőtt vagyok, mert imádok én is bohóckodni, de már olyan szintre jutottam anyaság témakörben, hogy ma délután már a pocimat néztem a tükörben oldalról, hogy milyen jó lenne most megsimogatni és énekelni a picúrnak egyet:-)

2011. okt. 20. 21:40
 14/25 anonim ***** válasza:

21:28 vagyok! Nem,az nem az enyém,de írtam már ki evvel kapcsolatban kérdést már egy évvel ezelőtt is :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

többek közt pl ez :) én tényleg szinte betege vagyok ennek a témának.Uncsim most 18 éves,2hónapja van hátra.Nagyon várom foghassam a picit :)

2011. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 .:Laci:. ***** válasza:
65%
szerintem nem fontos a sorrend, ha megvan a költözés azzal folytatjátok amelyiket jobban szeretnétek :) én pl sztem előbb esküvőt csinálnék mint gyereket, de csak az anyagi része miatt :) gyerek mellett az esküvőre nagyon nehéz lenne össze szedni a pénzt de esküvő után már lehet gyereket csinálni :) nameg arra van a nászéjszaka, hogy akkor foganjon meg a gyermek nem arra, hogy félholtra keféld az asszonyt miközbe hulla részeg vagy :) de ez csak 1 vélemény a sok közül :) a döntést úgy is nektek kell majd meghoznotok :)
2011. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Karrier, anyagi háttér is megfelelő hozzá? Egyébként nekem 20 évesen biztos hogy eszembe sem jutna még. Jól gondold meg, mert ezek a legszebb éveid, babát 3-4 év múlva is tudsz vállalni :)
2011. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Nálunk is szeretnénk előbb eskövőt.

Nem mondtam amúgy, hogy most egyből szeretnék babát, csak nagyon vágyom rá. De reálisnak én is esküvő után jó anyagi háttérrel látom, ami olyan 25 éves koromra lesz meg, ha minden jól megy.

2011. okt. 20. 22:21
 18/25 anonim ***** válasza:
Párod is így gondolja? Ő hány éves? Mert az sem másodlagos azért.
2011. okt. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ugyan ez vagyok csak én 22 éves. Neked abból a szempontból jobb, hogy van barátod.

Meglátok egy fiatal anyukát és az jut eszembe: bárcsak már én is itt tartanék, vagy bssszus én is lehetnék már így....

Nálam ez akkor kezdődött mikor a családban 4 rokonomnak is kisbabája lett 3 év alatt. Az unokatestvérem meg most ment férjhez, azért volt az esküvő hogy jöhessen a baba, szóval már előre itt legbelül kicsit féltékeny vagyok, hogy hamarosan terhes lesz. Na mindegy ez van, remélem egyszer a mi időnk is eljön.

2011. okt. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Üdv, sorstárs! :)

Én 23 éves vagyok, 6 hónapja együtt élünk a párommal és most (Hála a Jóistennek) mind a kettőnknek van munkája. Sajnos van egy adósságunk is, ami miatt rizikós lenne gyereket vállalni, de úgy vagyok vele, hogy ha ledolgozom az éveimet (hogy kapjak támogatást) akkor lehet bevállaljuk. Addig próbálkozunk, hogy mit hogyan tudunk beosztani, így is közelebb kerülünk a dologhoz elméletben.

Amúgy az én Párom nagy gyerekőrült, úgyhogy egymást doppingoljuk, hogy ááá mikor lesz már nekünk is?? :)

A szülők nagyon óvatosságra intenek, hogy amíg nem rendeződik az anyagi háttér várjunk...de megmondom őszintén nem akarok vén anyuka lenni. Meg én is szinte minden nap és majdnem minden percben a Kicsikémről ábrándozom. Mondjuk én közel vagyok a tűzhöz, mert óvónő vagyok, szóval mindennap látom a gyereknevelés gyönyörűségeit és nehézségeit. :)

Minden jót és amikor jönni akar jöjjön az a gyerkőc! Jó egészséget nektek!

2011. okt. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!