Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a nővérem és a...

Miért ilyen a nővérem és a kislánya?

Figyelt kérdés

a nővérem 25 éves és a kislánya meg 4


és még velünk laknak


és a nővérem folyton úgy viselkedik mintha utálna


pl hazajönnek a pasijától és meg akarom ölelni vagy valami,erre ellök magától és rám ordibál hogy -Húzzá' má' innen!!


és a kislányát is ellenem fordítja,mindig mikor hazajövök a suliból és beköszönök neki hogy -Sziaa!! :D már elkezd nyávogni hogy -Xy nem megy ki a szobámból! és a nővérem mindig megfenyeget hogy szétveri a fejemet ha nem hagyom békén a kicsit


meg most felmondott a munkahelyén és egész álló nap itthon punnyad a gép előtt,a gyerekének alig ad enni,ő meg persze felzabálja a konyhát és utána jön vissza msn-ezni a pasijával


és mikor hazajövök,leülök tanulni meg ilyenek,erre üvölt nekem hogy mosogassak el,meg porszívózzak ki mindenhol,meg minden....persze ő meg egész álló nap itthon van,de nehezére esne ezeket megcsinálni


és a szüleim is mindig neki adnak igazat!!


és régebben volt egy "pasim" bár nem is találkoztunk,és a nővérem olyanokat hazudozott anyáméknak hogy én egy büdös k.rva vagyok,mert le akarok feküdni azzal a sráccal o.O


közbe még nem is találkoztam vele,nemhogy lefeküdjek vele...


és a szüleim persze akkor is az ő pártját fogták és eltiltottak vagy 2 hónapra a géptől meg minden,és azzal fenyegetőztek hogyha nem jövök haza rögtön az utolsó órám után,akkor agyonvernek


szóval nagyon jó volt...


és azt is úgy birom,a nővéremnek a névnapjára is folyton vesznek ilyen parfümöket,meg ruhákat,meg minden szir-szart,én meg a szülinapomra SEMMIT nem kaptam, mert állitólag nem érdemeltem meg,meg hogy én mindig olyan drága cuccokat kérek!! (aha,annyit kértem hogy vegyenek valami NORMÁLIS ruhát vagy egy cipőt és ennyi)


és tegnap is olyan "jó" volt bakker,hazajövök,incs semmi kaja a hűtőben,erre mondom tesómnak hogy -Csinálunk olyan halrudat? erre elkezdett ordibálni hogy nem csinál semmit,mondom jó akkor egyedül csinálok


erre lemegyek,és rohan utánam és elkezdte kitépni a hajamat,meg ki fordította a karomat,amiért egyedül akartam csinálni magamnak pár olyan kis halrudacskát...


miért csinálja ezt??


13l


2011. okt. 22. 09:36
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
hát én is :|| már hazajönni is félek,mert az jár a fejemben,hogy de jóóó,még egy délután,amit a tesóm elcseszhet...ennél már csak az a jobb,hogy a suliba is cseszegetnek,úgyhogy egy átlagos napom ebből áll: felkelek->go suli->ott cseszegetnek->hazajövök->cseszeget a nővérem->anyámék is hazajönnek és ők is csak ordibálnak velem->lefekszek aludni....és másnap minden kezdődik elölről ...
2011. okt. 23. 08:31
 22/24 anonim ***** válasza:
részvétem, komolyan! de ne csinálj semmi hülyeséget, ok...?
2011. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
jó :))
2011. okt. 23. 09:20
 24/24 anonim válasza:
Jelenleg mi a helyzet? Látom h már régi kérdés.
2014. aug. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!