Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a nővérem és a...

Miért ilyen a nővérem és a kislánya?

Figyelt kérdés

a nővérem 25 éves és a kislánya meg 4


és még velünk laknak


és a nővérem folyton úgy viselkedik mintha utálna


pl hazajönnek a pasijától és meg akarom ölelni vagy valami,erre ellök magától és rám ordibál hogy -Húzzá' má' innen!!


és a kislányát is ellenem fordítja,mindig mikor hazajövök a suliból és beköszönök neki hogy -Sziaa!! :D már elkezd nyávogni hogy -Xy nem megy ki a szobámból! és a nővérem mindig megfenyeget hogy szétveri a fejemet ha nem hagyom békén a kicsit


meg most felmondott a munkahelyén és egész álló nap itthon punnyad a gép előtt,a gyerekének alig ad enni,ő meg persze felzabálja a konyhát és utána jön vissza msn-ezni a pasijával


és mikor hazajövök,leülök tanulni meg ilyenek,erre üvölt nekem hogy mosogassak el,meg porszívózzak ki mindenhol,meg minden....persze ő meg egész álló nap itthon van,de nehezére esne ezeket megcsinálni


és a szüleim is mindig neki adnak igazat!!


és régebben volt egy "pasim" bár nem is találkoztunk,és a nővérem olyanokat hazudozott anyáméknak hogy én egy büdös k.rva vagyok,mert le akarok feküdni azzal a sráccal o.O


közbe még nem is találkoztam vele,nemhogy lefeküdjek vele...


és a szüleim persze akkor is az ő pártját fogták és eltiltottak vagy 2 hónapra a géptől meg minden,és azzal fenyegetőztek hogyha nem jövök haza rögtön az utolsó órám után,akkor agyonvernek


szóval nagyon jó volt...


és azt is úgy birom,a nővéremnek a névnapjára is folyton vesznek ilyen parfümöket,meg ruhákat,meg minden szir-szart,én meg a szülinapomra SEMMIT nem kaptam, mert állitólag nem érdemeltem meg,meg hogy én mindig olyan drága cuccokat kérek!! (aha,annyit kértem hogy vegyenek valami NORMÁLIS ruhát vagy egy cipőt és ennyi)


és tegnap is olyan "jó" volt bakker,hazajövök,incs semmi kaja a hűtőben,erre mondom tesómnak hogy -Csinálunk olyan halrudat? erre elkezdett ordibálni hogy nem csinál semmit,mondom jó akkor egyedül csinálok


erre lemegyek,és rohan utánam és elkezdte kitépni a hajamat,meg ki fordította a karomat,amiért egyedül akartam csinálni magamnak pár olyan kis halrudacskát...


miért csinálja ezt??


13l


2011. okt. 22. 09:36
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


amúgy az a poén,hogyha normálisan beszélek vele,akkor ilyen idegbeteg és tovább ordibál,de ha nála is hangosabban kiabálok,akkor észreveszi magát o.O

2011. okt. 22. 10:16
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát a nővéred egy idegbeteg hisztis p.ina. A kislánya azért ilyen, mert ezt látja az anyjától....


A szüleid se normálisak, de velük nem tudsz mit kezdeni.

Viszont írtad, hogy a nővéred észreveszi magát ha kiabálsz vele. Eleve úgy állj oda.


Én a te helyedben kipróbálnám...Hazaérsz, nincs elmosogatva...odaállsz a szobaajtóba BMEG MOSOGASS EL!!!!!!!!

Lehet, hogy nem vezet sehova, de én megpróbálnám...

2011. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
81%
Bánj ugyan úgy a nővéreddel mint ahogy ő bánik veled! :S
2011. okt. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére az egyik nővérem sem csinál ilyesmit, max a fiatalabb (19), hát néha meg tudnám pofozni, csak kár, hogy13 vagyok. :/ :D

É

2011. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére az egyik nővérem sem csinál ilyesmit, max a fiatalabb (19), hát néha meg tudnám pofozni, csak kár, hogy 13 vagyok. :/ :D

Én helyedben tuti visszaordítanék neki egy orbitálisan nagyot, a kislányhoz is odamennék, hogy hagyja ezt abba. A szülőknek meg elmondaném, mi bajom, ha normálisak, megértik.

2011. okt. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... nem vagyok biztos benne, hogy úgy kéne viselkedned, mint ők. Lehet, hogy ez az egyetlen megoldás, mert más nem használ, de én félnék, hogy én is olyanná válok, úgyhogy inkább más megoldást keresnék.

(A mai fiatalokról meg inkább szálljuk le, ok?)

2011. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

pont ez az hogy nagyon nem normálisak és nem értik meg :||


de már néha tényleg ott tartok,hogy a nővéremet úgy fejbe verném....még mázlim is van mert magasabb vagyok nála muhahah :D

2011. okt. 22. 10:51
 18/24 anonim ***** válasza:
Milyen magasak vagytok? ^^
2011. okt. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
én vagy 160-162 cm max :D nővérem meg olyan 158 körül kb
2011. okt. 22. 13:16
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
szegénykém.. remélem kibírod ép ésszel még 5 évig
2011. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!