Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy egy hatvan és férfi érez valamit egy 28 éves nő iránt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 14:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Komár Laci?? A rokon :DD
2011. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem van egy komám, Laci.
2011. okt. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
45%
létezik. ismerek olyat, harmincéves nő, és a férje lehetne az apja is. nem a pénzükért szeretik a másikat, mert az egyiküknek sincs sok, hanem tényleg.
2011. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%
max apai szeretetet, ha a lányáról van szó :D
2011. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Kb fél évvel ezelőtt kezdtem észrevenni, hogy les engem, úgy a szeme sarkából..eleinte nem tudtam hova tenni a dolgot-talán még most sem tudom-de a lényeg, hogy lassan kezdtem én is felfigyelni rá, pedig előtte kifejezetten utáltam, mert (mivel a munkatársam)többször kapott az alkalmon, hogy leszúrjon engem apróságok miatt...sokszor éreztem úgy, hogy belém törli a lábát, amikor ideges vagy stresszes..Persze az is lehet, hogy utál és ezért foglalkozik velem annyit amennyit..Pár hónapja már kedvesebben viselkedik velem, de még mostanság is gyakran előfordul, hogy viccesen leszúr valamiért, talán hogy megnézze , hogyan reagálok vagy ilyesmi, előtte soha nem kérdezte meg, hogy hogy vagyok vagy jol vagyok-e, mostanában viszonylag rendszeresen kapok ilyen kérdéseket.

Azon kezdtem el gondolkozni, hogy közömbös biztosan nem lehetek neki, mert akkor kb nem is foglalkozna velem.

Jó lenne tudni, mik azok a jelek amelyekből egyértelműen következtethetek erre vagy arra, amikből megtudhatom, hogy mi is ez az egész valójában..(mert már számomra sem közömbös)

2011. okt. 23. 00:04
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
15:47-es, neked is fiatal özvegy lesz a feleséged!
2011. okt. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
32%

Tegnap 15:27-kor már válaszoltam egyszer - de elolvastam a kommentedet, és mostmár többet vélek tudni. Szigorúan csak vélek. Abból a mondatodból indulok ki, hogy mostmár neked sem közömbös. Rendkívül érdekes a helyzet..nem igazán mindennapi (hozzáteszem: ez nekem pozitívum. Irtózom a rutintól, a sematikus szituációktól - de a becsületesen, tisztán "más"-nak mindig is megadtam az árát).

Szerintem, kedves Kérdező, ami mindannyiunkat emberré tesz, az érzelmekre való képességünk. Érezni pedig végtelen sok árnyalatban lehetséges. Úgy gondolom, minél kifinomultabb egy személyiség, annál sokrétűbben érzékeli és éli ezeket. Egy összetett embernek semmi sem fekete-fehér - de nehezebb a dolga, mert szinte folyamatosan értékel, elemez - úgy, hogy a felelősségtudata is "belejátszik".

Én azt hiszem, az élethez magához rettentő bátorság kell -mert aki élni akar "igazán", nem nélkülözheti a nyitottságot. Kitaposott utakon könnyű járni - de ha valaki mást akar látni - másként - annak biz' le kell térnie a túristautakról. Ebben eleve benne van az úttévesztés kockázata is, de azt vállalni kell.

A konkrét esetedre visszatérve: az a különös, érett férfi - az egyértelmű antipátia után - ma már eléggé ambivalens érzéseket ébreszt benned. Mondjuk így: irritál. Ennek valószínűleg oka van. Lehet, hogy a személyisége olyan igényeidre "rezonál", amelyek ezidáig pusztán csak igények maradtak. Lehet, hogy tapasztalt, rezignált, fanyar, határozott - és neked ahhoz, hogy a te személyiséged tovább "érjen", minderre szükséged van. Lehet hogy - ezzel együtt - erősen "sugározza" azt, hogy kihült körülötte a világ, és fel akarna töltekezni - még egyszer, igazán! - mielőtt késő lenne..és akkor feléd fordul, aki történetesen szép vagy és fiatal - nyilván tartalmas is. Abszolut emberi dolog. Nem szabad rajta csodálkozni, fennakadni.

Téged - ebben a stádiumban - "irritál"..nem vagy közömbös mostmár. Hogy mi lesz ebből igazán, és milyen érzelmi minőség az, amivel ő viszonyul hozzád (és te is hozzá, persze), azt nyilván nem tudom. Ezt nektek kell tisztázni majd. Lehet szerelem, szép és jó barátság, egyfajta apa/lánya ("mentor és mentorált")-tipusú érzelem - vagy ezek elegye. Ha véletlenül szerelemnek bizonyulna, méghozzá igaznak és mélynek, kérlek, hogy attól se ijedj meg. Nyilván nem lesz belőle család-alapítás - ezáltal "fajfenntartás", ami a biológiánk nyomatékosan fontos célja - de én már azt hiszem: akkor igazán "humanizált" ez az érzelem, hogyha a fajfenntartás törvényétől függetlenül (úgymond "öncélúan") is képesek vagyunk vállalni és megélni. Meg kell fizetnünk úgyis mindkét módért, de - egyik is és másik is - "totálisan" megéri. Ahogy írtam az elején: az életünkhöz roppant bátorság kell. Nagyon sok jót kívánok.

2011. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat utolsó!

Különös dolgokat érzek iránta, egyszer tartok tőle, egyszer féltékenységet érzek, ha más nőkkel beszél,másszor pedig utálom,ha csak hozzám szól.. Igen ezek ambivalens érzések..kezdetben azért utáltam, mert folyton cseszegetett-sokszor mondvacsinált okok miatt..

Talán majd a mostani érzések is változnak, ki tudja mivé

:-)

2011. okt. 23. 23:13
 19/19 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen értelek. Ne félj különös dolgokat érezni iránta -de általában sem. "Nősz" vele, érsz vele. Az meg, hogy eleinte "cseszegetett", ahogy írod, valami olyan (is) lehet, mint amit fiúgyerekek "követnek el" az óvodában: amikor tetszik az a kislány, húzgálják a haját. Lehet egy (nagyon) felnőtt ember ösztönös reagálása a saját vonzalmára, ami meghökkentette pt magát is. Ha így van, hihetetlen "aranyos" és emberi. Tényleg nem tudni, mi lehet belőle, de ne félj(etek) semmitől. Itt egy szép, komoly (humán)feladat: majd megoldjátok. Mégegyszer minden jót!
2011. okt. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!