Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 29 éves nő már vénnek számít?

Egy 29 éves nő már vénnek számít?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 23:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
25%
simán
2011. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
90%

"Nem számít vénnek, de egy 18-20 évesnél lánynál nincs szebb, feszesebb a bőre, és egyszerűen jobb. Ezt a legtöbb férfi így gondolja, max. nem mondják ki."


Igen, a jóképű, fiatal,jó testű, igényes, sármos férfiak is jobbak, mint a magyar pasik 99,9%-a kortól függetlenül...csak ugye a nők nem hangoztatják.



Amúgy 29 vagyok és nem vagyok vén, csak pont érett nő.

2011. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
4%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:39


Annyira imádom, hogy mindig jön a hiszti és a támadás:).Kicsikém, attól ,hogy megsértődsz, és leírsz válaszul valami baromságot, még jobbak lesznek nálad a fiatalok.

2011. okt. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
32%
Gondoltam hogy hisztizni fog pasikám, de sebaj, pasikból így sincs annyi jó, mint nőkből :)
2011. okt. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
43%
Látod, erről beszélek. Leírtam, hogy a fiatal nők szebbek. Erre rögtön támadtál, hogy a pasik így meg úgy. Írtam, hogy ne hisztizz, erre válaszolod, hogy ne hisztizz:). Mi ez, óvoda?:) Le se kellett volna írni a nemed, a hozzászólásodból látszik, hogy egy buta nő vagyok.
2011. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
46%

Basszus! Legalább írni tudnál te kötekedő hím :)


Figyu, elhiszed hogy sokkal jobb nők vannak 30 körüliekből, mint a mai hájas, alaktalan ronda tinikből?


Nézz már körül. Amúgy nekem is feszes a bőröm, szóval nem tudom miről beszélsz, egy 29 éves nőnek még nem kellene fonnyadni :D


Pont azon szoktam elborzadni milyen csúnyák elhízottak a mai tinik. De persze vannak közülük is nagyon szépek.

De egy 29 éves nőnek nem szabadna olyan öregnek kinéznie, mint ahogyan te lefestetted.

2011. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ha írni tudnék?:)Ha már mások írását kritizálod, dobj már egy vesszőt a megszólítás és "miről" szó elé, kedvesem. Most megint miről beszélsz ?:). Több elhízott tini van, és? Egyébként abban sem vagyok biztos, hogy ez így van. Akkor lebutítom neked: egy fiatal vékony lány jobban néz ki, mint egy 30 éves vékony. Tetszik érteni? Persze, drágám, pont annyira feszes vagy, mint egy 20 éves:DD
2011. okt. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Feszes! Miért milyen lennék? Ráncos, ramaty? :D

166cm 53 kg-os sportos nő vagyok. nem lóg a hasam, nem narancsbőrös a fenekem, nem lógnak a melleim...

Nem vagyok ráncos sem. Sőt, elvileg egy 29 éves nem lehet ráncos.


Relatív, hogy kinek mi a szép. Egy 18-20 éves még kialakulóban van, egy 27 éves már kialakult.


Ellenben téged megnéznélek... azért írom csak, mert a mai pasiknak nagy a szájuk, de hogy kinézetre milyenek...25 évesek nagy hájas pocak, vagy éppen olyan testűek, mint egy 10 éves kisfiú.

2011. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Remélem ezt nem te írtad:


"Nekem nem tetszenek a vékonyak, szóval bejön, ha egy nő ducibb kicsit. És ezt tényleg így is gondolom :). Persze azért 30 kg felesleg ne legyen rajta.


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 46%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:13"

2011. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
53%
Ezzel most lesre futottál, mert rendszeresen sportolok, télen is :). És rosszul tudod, a bőr átlagban 25 évesen kezd el öregedni:). Egy nő 22-23 évesen van a csúcson.
2011. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!