Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 29 éves nő már vénnek számít?

Egy 29 éves nő már vénnek számít?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 23:14
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Kösz a sok választ.

Én nem 29 vagyok, hanem 23, csak egy ismerősöm azt mondta, hogy a 29 éves nők már vénnek számítanak és érdekelt mások véleménye is...

Amúgy nem értek egyet a 46%-os válaszolóval. Szerintem a jó külső nem elsősorban a koron múlik, hanem azon, hogy mennyit adunk magunkra és mennyire vigyázunk magunkra. Vannak olyan korombeli ismerőseim, akik 15 éves koruk óta hetente szoliznak, ezerrel cigiznek és nem sportolnak, nem figyelnek oda az étkezésre. Tök öreges a bőrük, hiába vékonyak, narancsbőrük van stb. És ott van pl. a szomszédom, egy 30 éves nő, aki sokat ad magára, odafigyel az életmódjára és szebb a bőre a 21-23 éves ismerőseimnél.

2011. okt. 24. 18:41
 32/32 anonim ***** válasza:
93%
Akkor mégegyszer: EMBEREK! Mi a fenéről is beszélünk itt? Jó, persze, beteg társadalom ez - de ennyire?! Amikor 29-30 évesek agyában ilyen kérdés egyáltalán megfogalmazódik?! Ennyi a reklámzombi, a félautomata és agymosott, aki elhiszi a képernyőkről vicsorító 19-20 éves plasztikbombázóknak, hogy AZ a fiatalság (maximum 23-ig) - aztán...annyi? Ezek után pedig - ragyogó - 29 évesek képesek (egy-egy önjelölt "menőjózsi" meg "édibarbi" beröffenésére) görcsösen bizonygatni, hogy feszes (még) a bőrük, meg így...meg úgy.. Térjetek magatokhoz, fiatal EMBEREK (nők, férfiak) - fiatalnak lenni nem egyenlő a diszkóbika- és plázacicasággal (ez mindennek az alja). Az élet - egyébként is - 40 körül kezdődik igazán! Már tényleg nem tudom, hogy nevessek, vagy sírjak - de értetek haragszom.
2011. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!