Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a saját...

Féltékeny vagyok a saját húgomra, de mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, a húgom 15. És én féltékeny vagyok rá. Összehasonlíthatatlanok vagyunk, külsőleg is belsőleg is, de akkor is. És ez olyan rossz érzés. Mert ő szép lány és nagyon sok fiúnak tetszik, még a tőlem idősebbeknek is, ami azért valljuk be kicsit furcsa (legalább is számomra). Én nem vagyok túlságosan megelégedve magammal, önbizalomhiányom is van. De mégis mit csináljak? Hogy tudnák ezen változtatni? Nagyon szükségem lenne a segítségre!

19/L


2011. okt. 24. 20:37
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok kicsit még a mai napig is :) bár én 24 éves vagyok a hugom 3 évvel fiatalabb,de ugyanezt éreztem párszor én is különböző élethelyzetekben,De erre a pasim azt mondta ha nem engem szeretne nem velem lenne,meg kell találnunk magunkban ez értéket(mai napig azon vagyok néha kicsit elég nehéz)pedig állitólag én sem vagyok csúnya,csak ezt annyira nehéz elhinni,főleg mikor nálam dekorativabb csajt látok,de meg kell találni magadban az értéket és más szemszögből nézni a dolgokat.
2014. márc. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Az hogy van benned ilyen érzés az érthető ahogy leírtad, de érezni, hogy sajnálod a dolgot és nem gyűlölöd és ez a lényeg.

Ha tényleg dögösebb is nálad, akkor biztos kellemetlen ezt megélni, de én azt gondolom, hogy mindenkiben megvan az egyediség, a szépség és a vonzóság, ezért vagyunk különbözőek, hogy ne ezren hajtsunk egy nőre.

Egy barátom imádja a testes csajokat, ő tipikusan a legyen mit fogni rajta híve és imádja, én egyszerűen nem tudok vonzódni a hurkás csajokhoz, én vékonypárti vagyok (nem plázamacska párti).

Nem az a lényeg, hogy hány pasi hajt rád, vagy mennyi volt, a legjobb példa a barátnőm.

Ő tizenévesen elég nyiszlettke, esetlen és hát nem volt szép, csak lestem a sulis képeit amikor mutatta, mára viszont igazi nővé érett, szexi szép és kívánatos lett, totál ellentéte a 10 évvel azelőtti önmagának :)

Kicsit büszkélkedek nekem is volt részem ennek az elérésébe :-)

Ne degradáld le magad, azért mert ő lehet kelendőbb, mindenkinél vannak szebbek és jobbak, saját értékeidre koncentrálj, nem vagy kevesebb senkinél !


Mellékesen a sűrűn használt szép csajok nálam leszerepeltek, mert sokan azt gondolták, hogy nekik csak elég feküdni, mert olyan jó nők, vagy épp csak csinálni valamit, az én barátnőm nem sok pasival a hátamögött olyanokat csinál velem, hogy mindenkit lelpipált.

Persze mostmár sok olyan pasinak kéne, akik annó le se szarták :D

2015. júl. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!