Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnő vagy barát? (Kérdésed...

.:Laci:. kérdése:

Barátnő vagy barát? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

február óta együtt vagyok egy lánnyal, nagyon szeretem, holnap lesz egy hete, hogy megkértem a kezét, igent mondott.

egy régi volt osztálytársammal akivel régen jóban voltam és szintén lány, elkezdtünk újra beszélgetni, tanácsokat adni egymásnak ilyen-olyan téren, eddig nem volt köztünk semmi, nem is lesz sose, jól néz ki de nem tetszik és nem ér annyit senki sem mint barátnőm. barátnőmnek ez nem tetszik, hogy mi újra beszélünk pár év után és eddig 2x találkoztunk amikor beszélgettünk mert épp rossz kedve volt a régi barátnak és kellett neki valaki aki meghallgatta. ma barátnőm választás elé állított, hogy vagy ő vagy a régi barát...


szerintetek melyiket kellene választanom? én szívem szerint mind a kettőt választanám mivel a régi barátra szükségem van, hogy valakinek elmondhassam néha a bajaimat vagy akár csak beszélgessek egy jót, barátnőmhöz hűséges voltam mindig és az is maradok továbbra is mert nincs olyan ok ami ezen változtatna, semmi ami miatt egy megcsalás akár egy percre is átfutna az agyamon, szerintem ez a legundorítóbb tett amit egy ember elkövethet egy olyan ellen akit elvileg szeret.


2011. okt. 25. 15:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
valszeg a barátnő is érzi, hogy ha alig több mint fél év után megkérted a kezét, akkor nem veszed annyira komolyan az ilyesmit... bocs. a barátaidtól nem engedd, hogy eltiltson, hosszabb az a barátság, mint ez a kapcsolat.
2011. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szerintem a barátnődet válaszd mert külön ben miért akart vollnaveled újra találkozni a régi barátnőd ez nem logikus mert szerintem ha nem lenne a barátnőd hozzád se szólna
2012. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az nem létezik, hogy én ebbe bármikor belemenjek. Ha a barát mellett döntesz, nem marad meg a barátnőd/menyasszonyod. Ez fix.


Úgy gondolom, nem is normális, ha valakinek nem a házastársa a legjobb barátja. Az olyan lenne, mintha két szingli együtt él, saját kis barátaikkal beszélgetik meg a dolgaikat, csak a házastársukkal még együtt is élnek. Áhh.


A feleséged vagy a testi-lelki társad, párod, kiegészítőd, vagy a senkid.


Ha a régi jó barátoddal úgy kijössz, miért nem őt jegyzed inkább el? Hosszútávon lehet, hogy többre mennél vele, mert mély barátság nélkül nem fogja kiállni a nagy szerelem a 40 éves próbát.

2012. okt. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mi lett végül?
2012. okt. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Saavedro válasza:
Remélem otthagytad azt a hülye p..át.
2019. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!