Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszok! Szüleitek beavatnak,...

Kamaszok! Szüleitek beavatnak, hogy mennyi pénzből él a családotok havonta?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyiből?
2011. okt. 25. 18:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
87%

2. válaszoló vagyok.

Nem, itt nem a tipikus magyar mentalitásról van szó, legalábbis az én esetemben.

De akkor, hogy örüljetek kifejtem. Nem tudom pontosan, hogy mennyi pénzből élünk. Sacperkábé tudom mennyit keresnek a szüleim összesen, de ebből takarékoskodnak is több irányba. Volt például lakáselőtakarékossági számlájuk ami idén járt le, így abból pénzből felújítottuk a lakást, egyébként nővéremnek és nekem is nyitottak 1-1 ilyet, tehát már havi 40.000Ft csak erre megy el. Emellett apukám van egy életbiztosítós akármije, ahova havonta nem tudom hány forintot szintén átutal és ott gyűlik, majd időnként abból az életbiztosításból kiutalnak x összeget. Tehát sok ilyen dologba is megy a pénz, és ezeket a szüleim nem úgy tartják fent, hogy ennyiből élünk. A kb. x Ft-ból élünk egy hónapban nálunk az jelenti, hogy a számlák és egyéb befizetendő dolgok (pl. lakáselőtakarékossági, életbiztosítós akármi) után mennyi pénzünk marad. Ezt pedig nem tudom.


Az oldal pedig hiába anonim, ha az IP cím alapján simán kideríthető egy csomó dolog. :)

16/L

2011. okt. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:03


Bocs, de az nm nanométert jelent, szóval az m4 is jobb az nm-nél, mert az elég kicsi lakás lenne, és csak egy dimenzióban.

2011. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:36


Mert itt bárki is ki akar deríteni rólad valamit IP cím alapján...

2011. okt. 26. 18:36
 14/27 anonim válasza:
90%

bocsi az offért de ezen a kommenten lesokkolódtam...


Eleve hogy deríti ki itt az oldalon az ip címed, mikor az sem publikus?


Tételezzük fel hogy valahogy megszerzi az ip címed, és mi az a csomó dolog amit ki tud deríteni rólad? A tartózkodási helyedet város szintig, amibe amúgy is benne lehet 10-20Km tévedés.


Tipikus példa mikor valaki okoskodik, de fingja nincs róla miről beszél xD

2011. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
33%

Kedves utolsó, te most mit csináltál? Okoskodtál.

Akkor meg ne oszd nekem az észt arról, hogy én okoskodom, köszönöm.


Adott egy kérdés, amire én érdemben válaszoltam, egyetlen kis mellékkérdést kivéve, de mint írtam egyébként, a pontos összeget nem tudok, hülyeséget meg minek írjak?!

2011. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Saccra tudom, mennyiből, pontosan nem. Leírni nem akarom, a lényeg, hogy eléggé ránk telepedett a válság. Nincs egymillás fizunk, de nem is kell; így is simán megélünk kb sz@rból-húgyból (magam sem értem hogyan, amit a szüleim egy hónapra beosztanak, én egy hét alatt elverném), és sosem nélkülözünk. Nem panaszkodhatok.
2011. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%

Nem nem arról van szó.

De pont nem egy oldalra fogom leírni,hogy miből hogysmint élünk. Nem tartozik ide.ÉS az,hogy anonim az oldal nem sokat jelent. Valószínű semmi nem történne ha leírnám,de inkább vagyok óvatos és elővigyázatos. Nem kell okoskodni,ha nem akkor nem. Amúgy sem értem mi köze van ehhez bárkinek is?!

2011. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon akarják elmondani, de végülis kiszedem belőlük. Engem is érdekel, hogy megéri-e azért, hogy anyukám sosincs otthon, mert folyton utazik. :(


14/L

2011. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

na várjál számolok..

számlák 120 E

gyógyszer 20-30 ezer

kaja 40-50 ezer

járok kezelésekre kórházba az havi 30E

sport 10E

különösebb dolgok amik kellenek havi szinten hát változó

de ha össze adom ezeket akkor: havi 300E amit fizetünk... a többi az bankba rakjuk :))

2011. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
68%
Igen... 16 éves vagyok, s már nekem is vannak 50-100.000Ft-os befektetéseim, úgyhogy tudom, hogyan áll a családunk pénzügyileg. :)
2011. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!