Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszok! Szüleitek beavatnak,...

Kamaszok! Szüleitek beavatnak, hogy mennyi pénzből él a családotok havonta?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyiből?
2011. okt. 25. 18:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
anyám fizetése 160 rugó körül van, ebből 100 a költségek, rezsi. apámnak 300-600 (nyomdász, munkájától függ), de nagyon ritkán ad, nem vele élünk, és anyámmal nincs jóban. Nehezen, de megélünk, hónap végére általában aprópénz marad, ettől függetlenül totál rendezett körülmények között élünk, van két gép és márkás a cuccaink 99%a. +dohányzunk, és én még nem dolgozok. valahogy megoldjuk, pedig mások ugyaennyiből sokkal rosszabbul élnek. szóval nemigen panaszkodhatok.
2011. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Anyum fizetése 150ezer,+eljár 30ér takarítani,+a gyerektartás,meg a családipótlék,és így kb 210ezer.

2en élünk,szóval bőven kijövünk,hál Istennek :)

2012. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

amúgy előzővagyok,apáé 300-400ezer körül van,külföldön dolgozik,de nem él velünk,mint ahogy már írtam.

14l

2012. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Igen.210e Ft. asszem de nem biztos.Anyukám gyes-en van és nevelőapám dolgozik csak.
2012. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Engem beavatnak.15/L
2013. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy ideje Anya beavat.

Olyan 16 éves korom környékétől kezdve.


Anyának van egy virágboltja. Ebből már szinte semmi pénz nem jön. Sőt sokszor mínuszos.

Tavaly novemberben mikor ugye van a halottak napja és ilyenkor nagyon sok virágot vesznek akkor kereset nettóban havi 120 ezret. De van, hogy -50 ezer. Általában 0 és ilyen plusz 10-20 ezer között van a bevétel belőle.

Szóval ez szinte semmi. Csak azért csinálja még mert nincs jobb lehetőség és legalább addig is leköti magát valamivel. Meg van egy alkalmazottja és őt sem akarja elküldeni amíg nem muszáj.


Apa is vállalkozó. Neki szerencsére jobban megy:)

Gipszkarton szerelő cége van. Meg mindenféle belsőépítészeti munkát csinálnak. Burkolás, festés meg minden ilyesmi.

4 alkalmazottja van. Apa mostanában már fizikai munkát nem csinál. Csak a munkákat méri fel meg anyagot szerez meg ilyesmik. Akkor szokott ő is beállni ha szorít a határidő vagy nagyon sok munka van.

Ő nyáron olyan 500-600 ezret keres. Néha többet. Volt tavaly nyáron egy nagy munkájuk, egész nyáron azt csinálták. Picivel millió felett volt amit kereset. Télen kevesebb munka van, de ilyenkor is megvan a 300 ezer.

Az emberei is nagyon jól keresnek. Mondjuk ügyesek is. Nagyon szépen dolgoznak meg jó szakembereknek tartják őket.

2013. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Engem beavatnak olyan 1-2 éve, most vagyok 14 éves, régebben nem nagyon érdekelt.

Havonta olyan 250.000-ből, vagy 300.000-ből élünk meg, attól függ, apa mennyit kap az adott hónapban, van mikor kevesebbet van mikor többet. Nincs hitelünk semmire, részletet sem fizetünk se telefonra, autóra, ilyesmikre. 3-an élünk, én, apa és anya, a nővérem már saját háztartást vezet a párjával, a mamám egy telken él velünk, de ő eltartja magát a nyugdíjából kényelmesen, de szerintem van mikor apa ad neki pénzt. Háziállataink vannak, nyulak, kutya és macska, rájuk nemigen kell költeni, a nyulakra kell inkább takarmány szempontjából. 14/L

2016. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!