Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem tetszik amit a szüleid...

Ha nem tetszik amit a szüleid főznek otthon, akkor kenyeret eszel?

Figyelt kérdés

Nálunk a testvérem csinálja ezt,és elég bosszantó mert így a szüleimnek és nekem kell megennünk azt a mennyiségű kaját amit anyum 4 emberre szánt. Nekem elképzelhetetlen hogy szendvicsezzek rendes ebéd helyett,még akkor is ha nem a kedvencem az aznapi kaja,max kevesebbet eszek belőle és később majszolok még valamit. Szerintem ez a tisztelet kimutatása anyum felé,aki dolgozott azzal hogy legyen főtt étel aznap is és rosszul érezném magam ha ezt semmibe venném.


17/L


2011. okt. 25. 19:02
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
100%
Hát én ezt úgy oldom meg,hogy ha olyan van itthon amit nem szeretek,akkor átmegyek enni nagymamámhoz aki egy utcányira lakik.Ha meg ez nem megoldható,akkor inkább nem eszek.
2014. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
45%

Amúgy a szülőknek az lenne a dolguk, hogy nem lelki terrorszerűen állnak az étkezés kérdéséhez, hogy "a házamban laksz, meg kell enned, amit eléd teszek" és csinálnak afféle presztízskérdést a táplálkozásból. Helyette sokkal normálisabb és élhetőbb hozzáállással lehetne csinálni, hogy például egészséges, tápanyagokban gazdag, ízletes ételeket készítenek, nem megbetegítő és utálatot kiváltó szarokat kényszerítenek megenni a gyerekükkel. Szülői tisztelet ide, hála oda, egy gyermek torka sem szemétledobó. Meg kellene beszélni a családban, hogy ki mit szeret, de legfőkképpen tanulmányozni a paleo étrendet és a vegán táplálkozás alapelveit és új alapokra helyezni a családi főzöcskét.


De kényszerből többet enni a kelleténél: TILOS!!!!

2014. jan. 31. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
100%
Nekem anyám mindig szólt
2015. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Én főzök. Úgyhogy az van amit én akarok. Olyat meg nem főzök amit nem szeretek.
2015. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!