Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdag férfi, szegény nő?

Gazdag férfi, szegény nő?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha egy nagyon szegény nőnek nagyon gazdag a barátja/társa, az a nőböl idővel kiválthat kissebbségi érzést? Szerelemből vannak együtt, és a nő nem a pénz miatt választotta a férfit, anyagilag sosem használta ki.
2011. okt. 25. 19:09
1 2
 11/19 anonim válasza:
80%
A szegényebbik félnek, ha erős az önérzete (vagy az is számíthat, hogy mit neveltek belé), őt nagyon kellemetlenül érintheti, hogy nem tud megvenni a párjának ezt-azt, amit az szeretne, elvinni őt ide-oda, s mindent a másik áll helyette is, ám a vagyonosabbik fél ezt ellensúlyozhatja és csitíthatja azzal, hogy kimutatja felé az önzetlen, igaz szeretetét, szerelmét, hűségét, megbecsülését. Szerintem ha érzelmi biztonságban érzi magát mindig a szegényebbik fél (is), akkor nem fog folyton napi renden lenni (akár kimondatlanul is) az anyagi szituáció, eltérés, mert nem az fog számítani, hanem ők ketten egymásnak, s idővel összekovácsolódnak, összecsiszolódnak annyira, hogy megfelkedkezhessenek erről.
2011. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Hát mivel az igazán gazdag pacákoknak vannak a legszebb nőik, attól függetlenül, hogy ők maguk milyen rondák, kétlem, hogy a nőket zavarná. :)

ja, de persze urban legend, h szerelemből is együtt lehetnek... nos, ez esetben is nem a válasz. fordított eset már érdekesebb, ha a pasi a csóró. na, ott van kisebbségi érzés ezerrel... Pasi lenézi magát, őt meg a nő, tudat alatt.

2011. okt. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ha egy nagyon szegény nőnek nagyon gazdag a barátja/társa, az a nőböl idővel kiválthat kissebbségi érzést?"


Nem, ez nem vált ki semmi ilyesmit, csak ha eleve hajlama van rá vagy valami baj van a kapcsolattal.


"Szerelemből vannak együtt, és a nő nem a pénz miatt választotta a férfit"


Ezt sohasem lehet szétválasztani. nem mintha számítana.

2011. okt. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Belőlem kiváltott, volt ilyen kapcsolatom. Soha nem tudtam felülemelkedni azon, hogy voltaképpen én semmit nem tudok beleadni. Hiába volt nagy a szerelem, nálam ez aláásta egy idő után. 2 külön világ voltunk, nem szeretnék soha többet ilyet, rém kínos volt.
2011. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

24l

"de az annál fontosabb, hogy olyan lelki értékei legyenek, amiket sehol nem lehet megkeresni, megvásárolni, csak birtokolni: igaz szeret, hűség, odaadás, tisztaság és még sorolhatnám."


eZ A FÉRFIAKRA IS IGAZNAK KELL HOGY LEGYEN. A PÉNZZEL ŐK SEM TUDNAK MINDENKIT MEGVÁSÁROLNI.

2011. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
89%
Az en volt ferjem gazdag es soha többe nem kellene ilyen pasi. A mostani ferjem szegeny, nem egoista, nem bänik velem ugy mint egy darab szarral. Es boldog vagyok, nem ugy mint ezelött.
2013. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Szini93 válasza:
74%

Az én párom jóval tehetősebb mint Én (de azért nem vészes).Nálunk még 16 év korkülönbség is van a javára.Ez minket sose zavart(az elején engem azért igen)Másokat fog zavarni.Őket mindig.Sokszor ez alapján ítélnek meg.De az ilyen barát ismerős nem is kell. :D

Most tervezünk külön életet,családot.Nálunk szeretet van és béke.

Akkor lett jobb minden amikor már engem sem zavart.

Nálunk működik.:)

2014. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
A férfi szüleinek nem fog tetszeni, hogy a nő szerényebb anyagi helyzetű. Ha a pasi is olyan, mint a szülei, akkor szétmennek. Ha kiáll a párja mellett, akkor viszont lehet belőle akár házasság is. A környezetemben van példa utóbbira.
2018. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
52%

Ha egy kapcsolatba a pénzkereset a mérce ott bibi van. Nekünk 30 éves a kapcsolatunk jóban rosszban együtt vagyunk. Úgy indultunk neki az életnek,hogy mindketten szegények voltunk.

Megesett, hogy annyi pénzünk sem volt amiből legalább intim betétet tudtunk volna venni. Azóta teltek az évek és sok sok nehézség árán csak a kezünk munkájával megteremtettük saját kis világunkat. Azóta felneveltük egyetlen lányukat aki már 29 éves és házas. Értékrend és és a munkával keresett pénz nálunk megbecsült dolog amit a gyermekünk is örökölt. Visszatérve a kérdésre. Én havonta megkeresem a párom fizetésének kb.7x-ét de soha nem volt emiatt különbség köztünk. Én nagyon tudok örülni,hogy a párom és én tudunk takarékoskodni mellette mindenünk megvan egy felső-középszintű élethez.Emeletes családi ház hatalmas kert 6 kutyus és nyugalom. Ilyen életre és társra vágytam szegényként és azóta is tervezzük,hogy majd összeházasodni.

2021. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!