Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most anyummal mivan? Idegbeteg...

Most anyummal mivan? Idegbeteg vagy túlreagálom? (Lécci válaszokat! )

Figyelt kérdés
Őszintén leírok mindent. Pár éve csináltam egy nagyobb balhét ami miatt anyám rendesen kiakadt.( Egyébként olyan nagy problémák nincsenek velem de az az egy volt ami...) Azt hogy úgy viselkedik ahogy (őrjöng, a földön fetreng és kiáltozik) annak tudtam be hogy az hogy nincs sok pénzünk jelenleg, na meg miattam van...Ám ler**ancozta a saját anyját, valamint pár hónapja a bátyám menyasszonyát is, és minden sz**nak elhordta őt meg a tesómat is. (akikkel elég jó kapcsolatban volt) nem beszélnek fél éve pedig bátyám még itt él de elmennek egymás mellet egy szó nélkül. Apámmal mindennaposak az összeveszések apám mindig lebolondozza őt. A másik véglete az hogy apám szerint majomszerettel tud csak szeretni. Ha jóba vagyok vele akkor rendkívül készséges és próbál segíteni már már túlkapásokba csapva át. Ugyanakkor ha nem csinálok semmi rosszat minden ok nélkül kifakad és nekem jön,ordibál már a barátaimmal is beszélt le**bancozta, szidta őket, mikor berúgtam egy bulin utána szétvágdosta több felsőmet ollóval és megfenyegette a barátaim hogy a naplózott beszégletéseket megmutatja a szüleiknek és megtiltotta hogy találkozzunk. Mivel letiltottam az iwiwjét nehogy több osztálytársamnak is írjon megfenyegetett és szétvágdosta még több felsőm.Én elismerem hogy én sem voltam szent, dehát minden tinédzser beleesik ilyen hibákba Apám szerint mindig ilyen volt de mióta az anyjék nem beszélnek vele azóta durvult el. Szülinapomon is lepofozott mert nem mentem le fotózkodni a tortával mert az estét szerveztem. Tegnap pedig eszébe jutott h még nincs nyelvvizsgám ezért olyan jókívánságokkal látott el hogy reméli felcsinálnak és az egyik sarkon fognak szénné b***i (idéztem:)) Hiába mondja hogy nem bántja mindennap felhozza a témát miszerint bátyám és a menyasszonya kétszínű roh***kok stb... 18/L
2011. okt. 25. 22:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%
Én a helyedben,mikor elkezd őrjöngeni,odavinném a telefonom és megfenyegetném,hogy most vagy a rendőrséget hívom ki vagy a mentőket,választhat!
2011. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek! Beszéltem apummal probáljuk megoldani a problemet, mi is igyekszünk sokkal türelmesebb hozzá viszonyulni sőt megprobálom kibékíteni a testvéremékkel is!:)
2011. okt. 26. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!