Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anyum? Sosem...

Miért ilyen anyum? Sosem enged semmit főzni-sütni.

Figyelt kérdés

Nyáron az a kifogása, hogy meleg van, és annyit menjen a tűzhely, amennyit muszáj. Télen az, hogy hideg van és büdös lesz, és nagyon kihűl a lakás, mire kiszellőzik minden.


Tökmindegy milyen nap, milyen napszakban mondom, csak a száját húzza....Ha nekiállok valaminek, akkor hagyjam abba, nem kell, stb...


22 éves vagyok, nem hiszem, hogy ezt kellene művelnie velem...


2011. okt. 26. 18:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ja, és még valami a 3. válaszolónak. Anyuval ketten vagyunk, apukám 5 éve meghalt...ha te így ott tudnád hagyni édesanyádat, akkor gratulálok Neked...
2011. okt. 26. 23:23
 12/12 anonim ***** válasza:

milyen jó neked! :D én 16 éves vagyok, de saját magamra és az anyámra is a legtöbbet én főzők.

szerintem magyarázd el anyukádnak, hogy te is 'meg szeretnéd tanulni' hogy kell (még akkor is ha már tudod), mert hogy szeretnél kicsit önállóbb lenni. meg hogy egyszer neked is el kell kezdeni.

2011. okt. 27. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!