Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS. Megcsal a barátom? Te...

SOS. Megcsal a barátom? Te mire gondolnál ha nem menne haza éjszakára?

Figyelt kérdés
álmomba nem gondoltam volna róla. ha vele vagyok rendes, figyelmes, szexbe is nagyon figyelmes velem, nem kap titkos telefonokat szabad idejét velem töltötte esténként. igaz viharos a kapcsolatunk de nem nézném ki belőle most mégis hihetetlen zaklatott vagyok. 2-3 hetente eltűnik egy éjszakára nem tudom hova. régen szétmentünk 1 hónapra akkor azt hittem nője van de most h együtt vagyunk megint eltűnt. ma sem jött haza, írtam neki de nem jelentkezik. nem tudom mit tegyek, bizonytalan vagyok, arra gondolok h másik nővel van. mit csináljak? hol lehet éjszaka, hol töltheti? szerintetek megcsal, ilyen ritkán találkozik egy másik nővel? egy lakótömben lakunk és láttam h estére haza jött. nem furcsa ez kicsit?
2011. okt. 27. 01:00
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
este még annyit írt hogy későn ér haza, na de már reggel van és sehol nincs még mindig
2011. okt. 27. 07:27
 12/39 anonim válasza:
lehet coroban tolja:-)na viccet félretéve ird meg h mi volt...
2011. okt. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Ahogy látom, törölték a másik kérdést. Lényeg: ne vádaskodj és ne számoltasd el. Írj egy sms-t, hogy keressen, amint tud.

Utána lehet beszélgetni, de nyakára járni és rágalmazni nem túl szerencsés, ilyentől én is kifutnék a világból.

2011. okt. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem felesleges azon agyalnod,hogy mit csinál-csinált és kivel vagy hol van...Ez tényleg már a legkisebb gond.

Ami számít,cs*eszett hazajönni hozzád 1 teljes éjszaka nem tudtad,hogy hol van él-e még.


Neharagudj de én ennyi idő után már nem is érdekelne,hogy mi van vele.Ha ilyet meg mert veled tenni,hát maradjon meg magának egyedül!Elhúznék a fenébe elköltöznék.Csomagolnék de azonnal lelépnék.Várja csak őt az üres lakás.Vagy ha az én otthonom lenne,kukászacskóba letenném a cuccait a lépcsőházba az ajtón a zárat pedig lecserélném.Az ilyen ne akarjon már tőlem semmit!

2011. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

írd meg hogy mi volt!

Hazament? Mikor? Mit mondott hol volt?

Utána mi is okosabbak leszünk!

2011. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
nem ment még haza nem is írt. nem lakunk egy házban csak egy háztömbben. innen tudom h nem ment még haza. most már elég valószínű hogy csajjal van/volt. este küldök neki egy sms-t amiben megköszönöm amilyen rendes volt velem és megírom többet nem kell keresnie. nagyon megbántott. lehet megsértődött amiért megvádoltam hirtelen felindulásomba hogy biztos nővel vagy. de normális férfi azonnal felhívott volna és megnyugtatott volna. hát ez van... pocsékul vagyok
2011. okt. 27. 11:42
 17/39 anonim ***** válasza:

Ha eddig még nem volt olyan, hogy ennyi ideig nem jelentkezett, nem gondolod, hogy esetleg valamiért nem tud?

Azt hiszem a válaszok közt már elhangzott. Kórházak, rendőrség.... amíg nem tudod, hogy rajta múlik-e ne vádaskodj. Ha kiderül, hogy megtehette volna hogy jelentkezik de nem tette, az más dolog, akkor hagyd ott a francba. Ezt nem lehet megtenni senkivel.

Mióta vagytok együtt?

2011. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

valahogy érzem a sunyiságot a dologba mivel sms után amiben leírta h későn megy haza (nem is ment még haza) rögtön hívtam DE nem vette fel. utána írtam h biztos nővel vagy stb... és se kép se hang. felvehette volna a telefont mikor elküldte az sms-t még ott volt a tel. mellett.


1,5 éve vagyunk együtt, viharos volt a kapcsolat, de tudtommal soha nem csalt meg és nem volt kimaradása. figyelmes volt velem ha elment vhova külföldre hozott sok ajándékot eszembe sem jutott h megcsal. és akiből legkevésbé néztem ki SUNYI módon elkullogott.

2011. okt. 27. 11:49
 19/39 A kérdező kommentje:
eddig hitegettem magam áh havernál van stb... de már DÉL van és még sehol nincs. ez már fura.
2011. okt. 27. 11:51
 20/39 A kérdező kommentje:
Szerintetek írjak neki akkor este vagy NE?
2011. okt. 27. 11:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!