Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS. Megcsal a barátom? Te...

SOS. Megcsal a barátom? Te mire gondolnál ha nem menne haza éjszakára?

Figyelt kérdés
álmomba nem gondoltam volna róla. ha vele vagyok rendes, figyelmes, szexbe is nagyon figyelmes velem, nem kap titkos telefonokat szabad idejét velem töltötte esténként. igaz viharos a kapcsolatunk de nem nézném ki belőle most mégis hihetetlen zaklatott vagyok. 2-3 hetente eltűnik egy éjszakára nem tudom hova. régen szétmentünk 1 hónapra akkor azt hittem nője van de most h együtt vagyunk megint eltűnt. ma sem jött haza, írtam neki de nem jelentkezik. nem tudom mit tegyek, bizonytalan vagyok, arra gondolok h másik nővel van. mit csináljak? hol lehet éjszaka, hol töltheti? szerintetek megcsal, ilyen ritkán találkozik egy másik nővel? egy lakótömben lakunk és láttam h estére haza jött. nem furcsa ez kicsit?
2011. okt. 27. 01:00
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelentkeznék a helyedbe, várd meg amíg Ő keres. Na és akkor se vedd fel a telefont!
2011. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

írj neki hogy ennyi volt!

Ha csak kifogásokat keres hogy hol volt.

F vagyok, de számomra is érthetetlen miért kell ezt csinálni!

Miért nincs benne annyi gerincesség, ha már nem akar téged, hogy megmondja a frankót?

Nem érdemel meg téged!

Kezdj összepakolni!

2011. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk először inkább aggódnék, hogy mi a nyavalya van a párommal, ha tegnap este óta még nem jött haza, és nem elérhető. Lehet bakker, hogy elütötte a busz tegnap éjjel, te meg itt rágod a csontot, hogy biztos nővel van. Majd akkor gondolkodj ilyenen, ha hazajön, és nem ad magyarázatot.
2011. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
mondtam már h nem élünk együtt, így nem jön hozzám haza hanem magához megy haza így nem tudom kérdőre vonni. telefonon meg már nem hívogatom mert már megettem 1x + 2sms. szerintem sunyi ennyi. de mindegy. szar de valahogy túlélem. az bánt igazán h belőle ezt soha nem néztem volna ki
2011. okt. 27. 12:31
 25/39 anonim ***** válasza:
63%
De honnan tudod, hogy nem haldoklik éppen valahol? szerinted sunyi, kész, ennyi? Az nem normális, ha valaki másnap délig nem ér haza, és nem jelentkezik. Ha félrement volna, már rég otthon lenne. Én még egyszer megpróbálnám felhívni a helyedben, és ha nem veszi fel, akkor szülők, barátok. És ha előkerül, és nincs semmi baja, akkor lehet kidobni.
2011. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
azért sejtem mert nem vette fel a telefont rögtön az sms-e után. és itt kezdd gyanússá válni... szerintem nagyon is jól töltötte az estét. csak nem tudom meg e fordultam a fejébe, hogy még most sem keresett meg.
2011. okt. 27. 12:39
 27/39 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok a fejleményekre, majd írd meg, mi volt
2011. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
megírom, de max annyi lesz hogy elküldöm a fenébe este és kész. volt már ilyen sunyi barátom egyszer és ő sem reagálta le. fáj hogy ennyit sem érek neki h nem gondol az érzéseimre
2011. okt. 27. 12:41
 29/39 anonim ***** válasza:
77%

Összegezzük: 1,5 éve jártok, de nem laktok együtt. 2-3 hetente eltűnik egy éjszakára, vagy ez most fordul elő először. Mindkettőt írtad, és ez kicsit ellentmondásos. Tegnap este óta nem ment haza, azaz legalább 18 órája. Te egyszer hívtad, azt nem vette fel, ez tegnap este volt még, és ugyanúgy tegnap este küldtél 2 sms-t, ebből az egyik elég bántó. Ma meg eldöntötted, hogy írsz neki egy sms-t hogy viszlát. Ezt komolyan gondolod? Eszedbe sem jut, hogy azért nem vette fel a telefont, és nem reagált az sms-ekre, mert történt vele valami? Vagy "csak simán" kirabolták, köztük a telefonját is, és azóta is a rendőrségen csücsül, mert intézi az ügyeit? Te meg itt játszod a hisztérikát, mint egy 12 éves... :/

Ha előkerül, és nem tud magyarázatot adni, akkor lehet mondani, hogy sunyi, de hogy még csak utána sem jársz a dolgoknak... Nem igazán szereted te ezt a fiút.

2011. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Nekem is ez jön le, hogy nem szereted igazán. Basszus másfél éve együtt vagytok. Mégha nem is laktok együtt, akkor is lehetne ennyi bizodalmad felé. 18órája eltűnt, mit agyalsz, hogy kivel van? Miért nem a szüleit, barátait hívod? Rendőrség? Mentő? Tud valaki róla valamit?

Ha az én férjem ment volna el, akkor először aggódnék (bármekkora vitánk is lett volna előtte) aztán, de csak aztán, ha már biztosat tudok, akkor kezdenék el kombinálni és hisztizni, mint te.

De ha ez az első gondolatot, hogy biztos sunyi...háátt...akkor ne csodálkozz, hogy lelépett

2011. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!