Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan férfi az...

Volt már olyan férfi az életedben, aki így gondolkodott? Te hogy fogadtad?

Figyelt kérdés
A párommal 5 éve ismerjük egymást. Úgy 3 éve komoly a kapcsolat. Tegnap csak úgy társalgási témaként fölhoztam, hogy talán ideje lenne összeköltözni. Azt eddig is tudtam, hogy van hitele, amit fizet, és más tartozásai is, ebben semmi különös nincs. (kb. 1 millió az összes tartozása). De most azt mondta, hogy addig, amíg ezeket ki nem fizeti, addig nem fog velem összeköltözni. Hogy mikorra tudja visszafizetni, az teljesen bizonytalan. Úgyhogy nem tudom meddig kell rá várnom. Most nem igazán tudom, hogy mi tévő legyek, mert szerintem azokat egy közös lakásban is ugyanúgy fizetheti, mint eddig. Ezt mondtam is neki, de nem, az úgy nem jó. Kicsit össze is kaptunk rajta, úgyhogy most nem tudom, hogy mennyire sértődött meg rajta. Lehet, hogy azért nem értem, mert én soha nem vettem fel hitelt, inkább összegyűjtöttem a pénzt? Szerintetek e miatt szétmehet, egy amúgy jól működő kapcsolat? 33/N 43/F
2011. okt. 27. 12:01
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Kis helyreigazítás. Nem "akar" az anyjával élni, hanem kénytelen. Máshol nem maradhatna ingyen.
2011. okt. 27. 12:53
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább szép tőle, hogy nem akar magával rántani.
2011. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
bocsi,hogy ezt írom,de szerintem ez csak egy kifogás,hogy nem szeretne összeköltözni veled.pldul nálunk úgy volt,hogy egy évvel előttem vett fel lakáshitelt,15 m ft-ot.kb 1 hónap múlva hozzánk költözött.ettől a pillanattól közös volt a fizetésünk,ergó én is ugyanúgy fizettem a havi hitelét.
2011. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Én inkább azokkal értek egyet, akik szerint nem akar terhelni a hitelével. Csak az a probléma, hogy akkor teljes bizonytalanságban fog eltelni nem tudom mennyi idő, és azt nem tudom, hogyan fogom elviselni. Nem az a fajta vagyok, aki jól viseli a bizonytalanságot. Ezen lehet valahogy segíteni?
2011. okt. 27. 15:31
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Kifogás kifogás hátán, erről ez a véleményem. Ez a kapcsolat semerre nem fejlődik. Nekem is ilyen volt az exem, bár ő mással ködösített, ha az összeköltözést szóba hoztam. 25 évesen pedig magamat sem tartom már annyira mai csirkének, hogy beláthatatlan ideig várjak valakire.
2011. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Hat a 8-as az hulye! Ezt nem gondolod komolyan, h fizesse ki mas tartozasat es igy bizonyitson? Legysz, mondd, h troll vagy es nem ilyen ostoba?!
2013. máj. 27. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!