Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb családtagok, nagymama-...

Idősebb családtagok, nagymama-nagypapa, anyós-após vicces beszólásai, őrültségei?

Figyelt kérdés

Mivel nekem anyós após még nincs, ill. nagypapám meghalt mielőtt megszülettem volna csak nagymamámról vannak történeteim.


80 éves korában kapott egy 1 felfüggesztett börtönbüntetést garázdaságért mert megtépett egy ügyvédet.

A szomszédok, túl közel építették a házukat a kerítéshez ezzel leárnyékolták a mi kertünket, jött a bíróság, s mivel szomszédnak több pénze volt elvesztettük a pert, mamámat pedig annyira feldühítette a szomszéd ügyvédje,hogy mikor kifelé mentek a tárgyalásról elkapta az ügyvéd nyakkendőjét és megrángatta, az ügyvéd szerint letépte róla, és erre kapott 1 év felfüggesztettet.


Általános iskolában bátyámat sokat csúfolták az osztálytársai és mamám bement az iskolába,hogy beszéljen az tanárnővel, hazafelé jövet pedig wc-re kellett mennie ,de mivel az sehol sem volt egy fa mögé ment majd egyszer csak egy nagyot fingott majd "Na ezt még otthon is hallották"

Szintén 80 év körül volt.


Egy másik szomszéd kamionos volt és volt vagy 20 teherautója, régebbi fajták így mindig járatni kellett a motort, hogy az felmelegedjen és még éjjel is szépen járatták, így mamám miután többször is feljelentette és mindig elvesztette a tárgyalást,úgy döntött,hogy vesz egy doboz festéket és lekeni az utcán álló kamion rendszámát.Meg is tette.

(De megúszta mert a szomszéd úgy dolgozott,hogy 2 rendszámra volt érvényes forgalmi meg minden papír így a rendszámokat mindig cserélgette, és ha rendőrségi ügyet csinált volna akkor ő járt volna rosszabbul.)


Beszólása meg számtalan volt, de szeretném ha ti is írnátok akár hasonló sztorikat amit az öregek műveltek:)


2011. okt. 27. 15:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%

Imádtam anyai nagyszüleimet.Mamám vagány nénike volt a faluban is szerette mindenki.Tatám csendes szerény ember.Két sztori ami eszembe jutott hirtelen.

Mamáék szomszédjába egy idősődő pesti bácsi költözött.Mamáéknak sok disznójuk volt és nyáron az legyekkel jár.Hozzá tenném rengeteggel.Egy meleg nyári nap volt,a birs alma fa alatt ebédeltünk.Egyszer a kapu kivágodott a pesti bácsi csak ennyit mondott nagyon mérgesen:Annus az összes legye nálam van.Mamám felnézett a levesből és halál nyugalommal csak ennyit mondott:hajtsd vissza őket.Mindenki borult a röhögéstől.

A másik akkor a konyhában ebédeltünk.Tatám jócskán nagyot hallott.Reggel az utcájukból elvitte a mentő Csikosnét.Tehát ebédeltünk,tatám a rádiót hangosan hallgatta a déli híreket.Mi meg beszélgettünk,de alig hallottuk egymás szavát.Majd mamám megunta és tatámra förmedt."CSITITSD már le a rádiót.Tatám bambán felnézett és ezt mondta"Csikóné itthon van?"A mai napig nevetjük ha eszünkbe jut.

2011. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%
Az én Anyum picit szabadszájú volt. Anyák napján elé álltam, gyengéd hangon, mosolyogva mondtam neki meghatódva, hogy boldog anyák napját, mire ő elsurrant mellettem és azt dörmögte, "neked meg boldog apádf...-át". Másik eset: herpesz jött számra, mikor meglátta ezt kérdezte, "mi a lóf... van már megint a pofádon?" Az egész azért érdekes és vicees, mert Anyum egy édes-szőke, vékony, alacsony tündér kis nő volt. Imádtam Őt! Bár csak most is itt lehetne és ilyen beszólásai lennének...
2011. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
Bocs,OFF lesz!Nagyon jót virultam a sztorikon!Ám egyvalamit nem értek:MI a francért lettek lepontozva a válaszok?!?!Én mindenkit felpontoztam.És még most is somolygok a sztorikon...
2011. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%
:DD
2018. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!