Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó lenne ez ajándéknak a...

Jó lenne ez ajándéknak a páromnak (Fiúk/férfiak ti is írjatok légyszi)?

Figyelt kérdés
Mivel nem tudtuk megünnepelni az egész évfordulót megbeszéltük szeretnénk majd a félévet (azaz most leszünk 3,5 éve együtt). Sokan gondolkoztam mit vehetnék neki, de nem akarok semmi sablont venni, vagy olyat amilyet már vettem. Arra gondoltam veszek neki focimeccsre jegyet és egyet pluszba, hogy valakit vihessen magával. Én nem szeretem a focit de nem bánom ha lesz egy kis "pasis kimenője". Nem tudom jó ajándék lenne-e neki a két jegy. Focizik és szereti is, szokott alkalmanként meccsekre járni is a sajátján kívül. A jegy mellé kap egy vacsit. :)
2011. okt. 27. 16:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
Milyen meccsre gondoltál?
2011. okt. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Csapja hozzá még egy tálca sört és jövőre te gyémántgyűrűt kapsz. ;-)
2011. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Azért azt nem hiszem, de köszönöm szépen :D
2011. okt. 27. 17:31
 14/15 anonim ***** válasza:
56%
Azért én még bónuszként egy szexi babydoll-t vennék magamnak,amiben a legközelebbi estén meglephetem foci után :P
2011. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%
De sokáig tartott, mire a válaszolók többsége megértette, hogy nem az évforduló napján akarod elküldeni meccsre, hanem csak kapna ajándékba két jegyet, amit majd később felhasználhat:D
2011. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!