Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert tagadjak a ferfiak azt,...

Miert tagadjak a ferfiak azt, hogy hutlenek voltak?

Figyelt kérdés

vegyuk peldanak, hogy van egy ferfi aki megcsalja a baratnojet, feleseget egy masikkal. csak szex van koztuk, egyajszakas kaland. az oke, hogyha nem jon ra a no arra, hogy megcsaltak akkor nyilvanvalo, hogy a ferfi nem fogja ezt elmondani, hisz fajdalmat okozna a 'szeretett nonek'.

de mi van akkor ha a no rajon, be tudja bizonyitani, 100 szazalek es a ferfi meg ekkor is tagadja :O

mire jo ez??? miert nem vallalja a felelosseget?

igy csak jobban megalazza a not

ferfiak is irjanak, mert nem ertelek titeket :O


2011. okt. 27. 17:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

3 évig voltam valakivel, aki többször is megcsalt. Csak első szerelem lévén hittem abban, hogy megváltozik. Minden alkalommal konkrét bizonyíték volt a kezemben, mégis mindig pofátlanul tagadott. Egy éve mentünk szét. A történtek ellenére nem utálom, és néha beszélgetünk. De egy részét a mai napig tagadja, a másik részért már bocsánatot kért. Néhány hete.. :) Jobb később, mint soha :)

Egyébként nála kiderült az egyik indok, hogy miért tagadott. Azért, mert elég nagy baráti társaságom volt akkoriban, akikkel ő is jóban volt és nem akarta őket elveszíteni. Szép kis indok, nem? Persze ez csak egy a sok közül. Egyszer végig pörgettem az agyamban, hogy ez az ember miért is vállalt felelősséget abban a 3 évben. És sajnos a válasz: semmiért. Soha nem vállalja a felelősséget, sem az aktuális barátnő előtt, sem a szülők előtt, a barátok előtt sem. És többnyire ez a válasz szerintem, hogy sokan legyen az nő vagy férfi nem akarja vállalni a tetteiért a következményeket.


23N

2011. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi nők is letagadjuk:D
2011. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A hűség egy döntés vagy akarat kérdése. Az a férfi aki megcsal az már akkor is hazudott mikor a kapcsolat kezdetén azt hazudta hogy ő is monogám kapcsolatot szeretne. Hogy akkor miért hazudott? Hogy vele legyél. Ergo önző érdekek miatt kamuzott! Nincs bocsánat. Én nekem eszem ágába nem jutna megcsalni azt akit választottam. Tiszta lapokkal játszom. Én is voltam bohó ès kíváncsi, de akkor "szingliként" kiéltem magam anélkül hogy megbántottam volna mást közben...
2015. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mert rossz lelküek!
2015. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!