Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha férjeteket...

Mit szólnátok ha férjeteket megerőszakolná egy férfi, de nem akarna feljelentést tenni?

Figyelt kérdés

Ez ihlette a kérdésemet:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2011. okt. 28. 10:07
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
88%

Próbálnám rábeszélni, hogy jelentse fel. Valahogy talán azzal próbálnék érvelni, hogy biztos nem vele történt ez meg először, de ha korábban valaki feljelentette volna, már biztos elkapták volna a tettest, és akkor vele ezt már nem történt volna meg. És hogy ha feljelenti, akkor van rá esély, hogy lecsukják az illetőt, és másokat már nem bánthat.

De elsősorban inkább azon lennék, hogy egy pszichológussal beszéljen.

2011. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

10:25-ös vagyok !!!így már értem!de amúgy ez egyáltalán hogyan jutott az eszedbe??talán veletek is megtörtént??

kb.mindenkinek a válaszával egyet értek amúgy én is megbeszélném a párommal és utána irány a rendőrség!de a férfi büszkeség nem engedné(engedi),hogy tegyen valamit!nagyon szégyelné magát és inkább hallgatna!!

2011. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

10:46


Nem történt meg velünk, csak ahogy olvastam azt a kérdést eszembe jutott rögtön az én férjem.

2011. okt. 28. 10:49
 14/38 anonim ***** válasza:
6%

Az én férjemet nem tudná megerőszakolni egyetlen férfi sem.

Nagyon jó fizikummal van megáldva, persze tesz is érte (kondizik minden nap és harcművészetet tanul). Eleve utálja a melegeket, és előbb kerülne kórházba az illető minthogy egy ujjal is a férjemhez tudna érni.

2011. okt. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
89%
82% és italba kevert kábító anyagokról még nem hallottál?! A te férjedet is meg lehetne erőszakolni, ha vki annyira akarná...
2011. okt. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

10:55


És ha nem tudna védekezni mert kómában lenne?

2011. okt. 28. 10:58
 17/38 anonim ***** válasza:
10:25-ös még mindig!!az jutott eszembe nekem is(csak nem tudom hogyan kérdezzek ne hogy félre értsd)talán attól félsz,hogy őt meg tudná erőszakolni nincs olyan erőbe,hogy meg tudná magát védeni??ne értsd félre amit írtam de ritka az olyan férfi aki ne tudná megvédeni magát főleg ha csak egyedül van a támadó vagy más körülmény nem zavar be!!manó
2011. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

11:02


Megtudná védeni magát, csak nagyon elgondolkodtatott az a kérdés.

2011. okt. 28. 11:11
 19/38 anonim ***** válasza:
87%

Mivel kénytelen lenne elmenni orvoshoz, hiszen mármilyen fertőzést összeszedhetett plusz igen nagy a valószínűsége, hogy meg is sérült a bemenet, hiszen nem tudott kitágulni, merthogy erőszakról beszélünk. Az orvosnak pedig kötelessége megtenni a fejlelentést. Olyan meg nincs, hogy nem megy orvoshoz.


23/l

2011. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
72%
Én nem akarnám a rendőrséget belevonni, rohadt megalázó lehet szegénynek valóban, hogy idegen férfiak előtt kell meséljen arról, hogy hogy történt meg.. Egy férfit a férfiasságába vetett hitében megingatni az egyik legfájdalmasabb dolog (az egyik). Valószínűleg amilyen a rendőrség, sokkal több lelki sebbel térne vissza onnan, amit az sem vígasztalna, ha esetleg lecsuknák az illetőt. Ha tudná, ki volt, megkeresnénk néhány izmos emberrel, hogy "hatást gyakoroljanak rá", amit 8 nap múlva is nézegethetne magán, és ha ő feljelentést tesz, kockáztatja a saját bőrét is, hogy az erőszak kiderül, tehát feltehetőleg nem fog. Ha meg nem tudja, ki az, igyekeznénk megtalálni, és a keresése talán levezetne némi feszültséget, ha mégse találnánk meg. De rendőrség semmiképp.
2011. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!