Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha férjeteket...

Mit szólnátok ha férjeteket megerőszakolná egy férfi, de nem akarna feljelentést tenni?

Figyelt kérdés

Ez ihlette a kérdésemet:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2011. okt. 28. 10:07
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
útólsó:teljesen igazad van!!akkor működne ha nem ilyen lenne a társadalmunk!!de mit tegyen mást az ember ilyen helyzetbe??hagynád,hogy ilyen emberek is szaladgáljon kint!a börtönbe csináljon ilyeneket.már bocsánat!!manó
2011. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
74%

Bár elég erős fizikumú a rendszeres edzésnek köszönhetően,és esélytelen hogy bármit az italába keverve kábirsák el,mert kizárólag együtt megyünk mindenhová,és csak üvegből iszunk (finnyás vagyok,sehol nem mosogatnak rendesen).

De le leüthetik,vagy akármi.

Nagyon lelkis.

Egyedül az orvoshoz ragaszkodnék,tudni kell,nem-e kapott el valamit.

Rendőrségre ha nem ht nem,sajnos mai magyarországi rendőrség semmit nem tesz.

Inkább minden erőmmel azon lennék,hogy megnyugtassam,és megmagyarázzam hogy ettől ő még ugyanaz az ember,ugyanyolyan férfias férfi.


Viszont ha tudnánk ki volt az,akkor lehet hogy került pár forintomba,de "véletlenül" eltűnne...(és neki nem csak a hátsóján keletkeznének erőszak nyomai)

2011. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
90%

"Az orvosnak kötelessége lenne jelenteni? Én úgy tudtam, hogy 18 év alattiaknál kötelessége megkérdezni, így nyilván jelenteni is, de egy felnőttnél csak nem így működik... "


Dede, felnőtteknél is így van. Tavaly előtt (akkor 22 voltam) bementem az ügyeletre, az arcomon vágott sebekkel, a doki elég sokáig kérdezgette, hogy hol és hogy történt a dolog. Amúgy háztartási baleset volt, nagy lendülettel belöktem az üvegbetétes ajtót, az üveg kitört, én meg lendületből tovább mentem, tudom, ügyes vagyok :D Lényeg a lényeg, elég sokat faggatóztak, hogy mi történt. Meg is kérdeztem, hogy miért olyan fontos ez, akkor mondták, hogy abban az esetben, ha nem én voltam ilyen balf*sz, hanem valaki bántott, hivatalból feljelentést kell tenniük, akkor is, ha nem mondom meg, hogy ki volt. (Természetesen nem így fogalmaztak)

2011. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
74%
Én megpróbálnám rábeszélni, hogy jelentse fel, és persze utána pszichológushoz menne, és mindenben mellette állnék. Tudom, hogy r0hadt nehéz lenne neki, és nem is erőltetném, de annyira bántaná az igazságérzetemet, hogy egy ilyen aberrált disznó szabadlábon mászkálhat...
2011. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
93%

Ja, és üzenem annak a nagyokosnak, aki szerint az ő férjével ez nem történhet meg, mert utálja a melegeket:

1) elég, ha a melegnek tetszik ő, erőszaknál nem jellemző a kölcsönös vonzalom,

2) az erőszaknak semmi köze a homoszexualitáshoz, a nemi vágyhoz se, itt a kiszolgáltatottságtól indul be az aberrált r0hadék, ez nem a szexről szól, hanem a másik ember megalázásáról. (többek közt ezért téves a "lenge öltözetű nő kiprovokálta" érv, ami szerint szegény erőszaktevő nem tehetett róla, muszáj volt neki...)

2011. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
10%
SP a férjed?
2014. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Igazából égy nő is tud erőszakot tenni rajta ha akar. Most mennyiből tart egy kék tablettát is beledobni abba az italba a bódító mellé? Semennyiből.


Ezen kívül ha egy nő fegyverrel odamegy hozzá, hogy akkor térdelj és szeress, akkor tökmindegy mekkora állat a csávó, egy lőtt seb ugyanannyira veszélyes 50 kilóval és 120al is.


Amúgy is, a legtöbb ilyen nőket is droggal, késsel, fegyverrel, vagy pscihológiai trükkökkel, zsarolással vesz rá ilyesmire. Pusztán fizikai erővel lefogni nem biztos hogy képes még egy férfi egy nőt se, mert közeli kontkatban csak talál rajta érzékeny pontot, amit csípve-rúgva-harapva azért gyorsan elereszti.


A kérdésre válaszolva orvos, rendőrség, pschihológus. Már csak azért is, hogy legyen belőle rendőrségi precedens, legyen benne a statisztikákban. Meg ha nem is kapják el rögtön, de legyen róla fantomkép, keressék az illetőt.


A szégyen tesz egy túlélőt áldozattá. Attól, hogy a szőnyeg alá söpri, nem teszi meg nem rörténtté, hanem épp egy nagy fekete titkot hurcolászik magával, ami szép lassan aláássa a személyiségét. Ha bejelenti, és leülteti az ürgét, az is küzdelem, sőt, győzelem. Bosszú is, mert mindenki tudja, hogy a nemi erőszak és a gyerekek bántása a börtön legalja, őket még a többi rab is lenézi.

Szóval igen, irány a rendőrség, megszivatni a roha.dé.kot!

2014. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
100%
Az ismerősöm állítása szerint kb. 20 -22 évvel ezelőtt vele is megtörtén hasonló este a saját lakásán . Társaság , bekábult és éjszaka arra ébredt ...na mindegy . Csak álom volt , gondolta . Reggel benyitott az egyik szobába és két srácot talált " hagyne mondjam el milyen pózban voltak " mondta . Akkor nem is álom volt , gondolta ismerősöm és kiosztott egy - két pofont és kizavarta a lakásból a homoszekszuális párt . Jelenleg az egyik " elkövető " vendéglátózik és italt küldözget fiatal srácoknak ....Profi módon csábitgatja a fiatalokat a szórakozóhelyre . Adakozásával sokakat magamellé állítottmár és befolyásos üzletemberré vált . Pénz beszél kutya ugat. Megveretni - feljelenteni nem lehet , ugyanis ő előre eltervez mindent , vannak biztonsági emberek akik sok pénzért védik őt . Akik fellépnek ellene azt félelembe tartja és zaklatja az emberei révén de , ha úgy van akkor meg is vereti az illetőket . Kérdező ! Megértem a férjed , az én ismerősöm sem tett feljelentést . Jut eszembe , 3 éve egy hölgy ismerősöm fiával is hasonlót akart tenni néhány ital küldés után ajánlatott kapott a fiatal de jól reagálta le a dolgot a srác.
2016. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!