Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha férjeteket...

Mit szólnátok ha férjeteket megerőszakolná egy férfi, de nem akarna feljelentést tenni?

Figyelt kérdés

Ez ihlette a kérdésemet:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2011. okt. 28. 10:07
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
92%

10:25-ösön jót mosolyogtam a kényszeres "nézzétek, milyen erős férjem van, bibibiiii" miatt, oviban volt ilyen utoljára, hogy "kinek az apukája erősebb" versenyt csináltunk.


Ez bizony megtörténhet bárkivel, egy kick-box világbajnok ismerőst kérdeztem, hogy miért van vágás az állán, mondta, hogy bement valahová, az ajtó mögül lendült a fém baseball ütő, ő már a kórházban tért magához, ahol épp az arcát legózták össze. Szóval ebben az esetben ő is kenhette a hajára a harcművészetes múltját.


Támadni nem csak úgy szoktak, hogy szemből odamennek, meghajolnak és felveszik az alapállást...

2011. okt. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
10%
Jövő héten meg majd azzal jön, hogy egy nő erőszakolta meg, mi?
2011. okt. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
66%
Nos, ha tudnánk, ki volt az, szólnék pár nagydarab emberkének, hogy törjék el valamiét... Én nem mennék rendőrségre, egy az, hogy azért, mert nem hoznám szégyenbe a párom, plusz egy ilyen kocsog még élvezné is a mindennapos fartúrást... Inkább nem teszek neki szívességet.
2011. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Basszus!
2011. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
58%

11:26


te tok hulye vagy. Amellett ervelsz, hogy a tarsadalomra veszelyes emberek maradjanak szabadon...

2011. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
79%

Az orvosnak kötelessége lenne jelenteni? Én úgy tudtam, hogy 18 év alattiaknál kötelessége megkérdezni, így nyilván jelenteni is, de egy felnőttnél csak nem így működik...

A kérdésre: velem megtörtént, fiatalkorúként, az én iskolai védőnőm nem jelentette, hanem megkérdezte, hogy mi legyen a következő lépés, és dehogy akartam. Nekem is jobb volt úgy, hogy mindent mindenki tudta nélkül elintézhettem.

Ebből kiindulva a férjemet sem biztatnám arra, hogy a rendőrségre menjen. Soha nem volt jobb attól, hogy bárkinek is elmondhattam, sőt, csak rosszabb. Utálok ilyet kimondani. Nekem beleszólásom ilyen szinten más dolgába nincs.

Egyébként nagyon nagy eséllyel nem fogják elkapni úgysem az illetőt. Úgyhogy felesleges lenne az egész. A lakóhelyemen vérfertőzéses nemi erőszakkal sem foglalkoznak a rendőrök, és sima fizikai erőszakkal sem, amikor csákánnyal megy rá egyik a másikra. Nevetséges az igazságügy. Csak lelki szenvedés elmenni a rendőrségre, segítséget ritkán ad...

2011. okt. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
69%
10:25-ös(manó)11:23-as válaszolónak!!már bocs de csaj vagyok!!én igen is elmennék a rendőrségre!!vagy te azt szeretnéd,hogy ilyen retardált férfi kint szaladgálna az utcán!!hát én nem!!más!!te engem nagyon félre értettél!!én nem úgy értettem,hogy feltételezem nem tudná megvédeni mert idétlen hanem inkább azért kérdeztem mert nem minden ki jár edző terembe meg nem mindenki olyan nagy darab ,hogy ha meglátják nem is kötnek bele!nem mindenki olyan test alkatú!!én így értettem!ja és nem szeretnék kötözködni de ez egy nagy hülyeség amit írtál!!már bocs!!manó!!
2011. okt. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
6%
11:23-as ha akarsz véleményt írni inkább írd meg privibe ne itt vitassuk meg!!nem akarok vitát és nem akarom,hogy kizárjanak!!10:25(manó)
2011. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
78%

A fo vonalak tisztak:


Azert vannak szabalyok es azert van rendorseg, mert EZ HATEKONY a tarsadalom egeszere.


Lehetne azt is csinalni, hogy Minden egyes embert megtanitunk "ONVEDELEMRE" es "MEGVEDENI MAGAT", de akkor honnan lesz ido mas dolgot csinalni? Hazat epiteni? Szalmat tanulni?


Kivulallokent mindenkeppen azt mondanam, hogy jelenteni kell. Ugyanakkor ha engem elkepnanak, nem tudom mit TUDNEK ezzel kezdeni.


En nem biztatnek senkit az onbiraskodasra, mert elvileg az nem torvenyes.


Es igen, a rendorsegunk lehetne hatekonyabb, csak a jog megkoti a kezet. De legalabb is JOBBAN megvedhetne azokat, akik oket finanszirozzak.

2011. okt. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
89%

Gondoljatok bele mi lenne ha ilyesmivel mennétek a rendőrségre, a rendőrök nagyrésze kigyúrt állat aki azért megy rendőrnek mert ott lehet keménykedni, mekkora tortúra lenne már szegény férjnek? Kapná ott a fura pillantásokat meg összenézéseket, sugdolózásokat, hallaná ahogy röhögnek mikor kimentek az ajtón...

Érzelmileg kb olyan lenne mint egy második seggbekúrás.

Orvosi vizsgálatnál hasonlóképpen.


Aztán ugye ez mennyire marad anonim, ha nem a lakhelyétől távoli rendőrségre/kórházba mentek, ha majd civilben megnézik és összebeszélnek mellette h "jé nézd már, ez az a figura".


Na szóval egy tökéletes társadalomban valóban a vizsgálat meg a feljelentés lenne a megoldás de így azért meggondolandó.

2011. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!