Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Tudnátok tippet...

Férfiak! Tudnátok tippet adni, hogy párom miért volt ilyen?

Figyelt kérdés

Persze nem csak férfiak válaszát várom!:)


Nagyon szeretem őt,de alapvetően nem vagyok egy érzelgős fajta.Ő pont az ellenkezője.Kb 1 éve h minden megváltozott,de tudom miattam.Anno ő mindig ölelgetett,bújt hozzám stb.Én mondtam neki h ez nekem sok,és h én sajnos nem tudom kimutatni a szeretetemet.Ettől függetlenül persze szeretem,azóta van már egy 1 éves fiúnk.Az utóbbi időben eléggé szeretetéhes vagyok,igy az este próbáltam hozzá közeledni.Szerelmeskedtünk,majd utána össze akartam bújni vele,de őt hidegen hagyta.Mondta is hogy nem érti mi ez a változás.Még vagy fél óráig próbáltam hozzá bújni,ölelgetni stb,de reménytelen volt.És itt véget is ért az este.

Párom egyébként 33 én 24 vagyok.



2011. okt. 28. 12:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
Már mitől lennének jobb színjátszók? Többi stimmel.
2013. jan. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Ülj le és beszélld meg vele.

Beszéd a megoldás mindenre.

Hacsak nem akaod h vége legyen...

2013. szept. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Nem ferfiaggyal hanem bármilyen aggyal kéne gondolkodni. Hosszú időn keresztül elutasító voltál, így ismert meg téged. Most miért várod el hogy hirtelen elhiggye az 1 napos új énedet? Adj neki időt, pár hónap után elhiszi, de még így is tartozol neki egy magyarázattal hogy mitől ez a nagy változás nálad. Egyszer már bezárulkozott előtted, nem fog hirtelen befogadó lenni azért mert nálad most happy hour van. Neki pont olyan rosszul esett mikor elutasitottad mint most neked, egyszer kóstolót kaptál abból amit ő sorozatosan megélt. Szerintem itt szó sincs bosszúról, ez egy természetes reakció, és megcsalás sincs a képben. Az feltűnt volna.
2014. szept. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szereted te a fenéket!

Elhidegült tőled és megértem, sőt azt is ha időközben talalt egy IGAZI NŐT! ;)

2015. jan. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok hulye erettlen komment!
2015. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Legjobb a #13. válasz.

(2014.szept.4.08:55)

2022. ápr. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!