Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bánjátok, hogy sosem lesz...

Nem bánjátok, hogy sosem lesz már első randitok?

Figyelt kérdés
Most olvastam egy kérdést,a kiscsaj készül a barátja elé menni a buszhoz.Annyira pitiségnek tűnik,de kicsit irigykedem. 8 éve van párom,szeretem őt,de annyira benne vagyunk a felnőttkori taposómalomban,hogy hihetetlen. Dolgozunk,alszunk,gyereket nevelünk.Azt a maradék kis időt meg próbáljuk beosztani,hogy együtt tudjunk lenni. Kicsit elszomorodtam,mert eszembe jutott,milyen jók voltak az első hetek,mikor tiszta szívdobogást kaptam,ha csak megcsörrent a telefonom. Vagy rendes randevún voltunk. Úgy hiányoznak ezek,vagyis az érzés. Színészkedni nem fogok,hogy találkozzunk valahol,aztán eljátsszuk. Nektek is szokott nosztalgiátok lenni?Olyan könnyű volt régen minden.
2011. okt. 29. 10:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem bánom! Ugyan úgy izgatottan várom, hogy hazajöjjön a párom a munkából és együtt legyünk, mint a kezdetekkor. És ebben az a legszebb, hogy most már hozzám a menyasszonyához jön.

Nem hiányzik a kapcsolatok első "pillangó" érzete, mert mellette ennél többet kapok.

2011. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
majd fog:)még csak menyasszony vagy:)
2011. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nekem is többet jelent a biztonság, mint a bizonytalanság

nekem millió randim volt, amiből nem lett semmi, mindig csalódtam - vagy a külsejében, vagy a személyiségében, vagy ez vagy az.

ez már nem hiányzik egyáltalán.

2011. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

sokan rosszul fogják fel. én anno azt sem bántam, ha nem lett semmi köztünk a randi után. inkább örültem, hogy megismertem egy új embert, beszélgettünk egy jót, aztán max rájöttünk, hogy nem működne.

sok olyan srác is volt, akivel mára jó barátok lettünk, segítettünk a másiknak, ha épp volt egy olyan dolog, amihez vagy ő értett, vagy én.


nem kerestem kétségbeesetten valakit, csak hogy legyen barátom. életem párját pont nem egy hivatalos randin ismertem meg, hanem véletlenül. aztán persze sokat randiztunk, mielőtt ráébredtünk volna, hogy igen, mi kellünk egymásnak.


most már együtt élünk, nem is igazán hiányzik, hogy csak úgy járjunk, és heti párszor találkozzunk. kicsit izgibb persze, de számomra az még elég komolytalan kapcsolat.

2011. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

én életem első randijától számítva nagyjából 5 év alatt találtam meg az igazi szerelmet a férjemet. 24 voltam mikor megismerkedtünk egy május 18. szombati napon. majd június első hetében volt az első randink. életem egyik legszebb napja volt:)

találka. reggel 11körül volt, beszélgetés, mozi, közös fagyizás, majd séta kézen fogva a szigeten, és közben beszélgettünk-ismerkedtünk:)aztán sajnos vége lett a napnak, besötétedett, el kellett válnunk. nagyjából 12 órát töltöttünk együtt azon a randin.:)

életem legjobb első randija volt, és örülök hogy nem kell már más pasikkal randiznom, ugyanis azóta is együtt vagyunk, már házasok is.


eleinte sokat idegeskedtem, mert nagyon hamar szerelmes lettem, és féltem hogy vége lesz a kapcsolatnak. (nem voltam valami szerencsés a srácokkal.) elég sokat randiztam, de a legtöbből nem lett kapcsolat.


én szeretem hogy már nincs meg az az idegeskedés, hogy vajon megint milyen őrülttel hoz össze a sors. jobb benne lenni egy kapcsolatban amikor már ismerem azt a férfit aki mellettem van:)én ezt szeretem inkább.:)


26/N

2013. febr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!