Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak?! Már rendesen...

Mit csináljak?! Már rendesen félek itthon lenni

Figyelt kérdés

úgy volt,hogy anyám megmelegített 3 pizzát,és a 4 éves unokahugom meg megevett 1-et,meg én is 1-et,és mondtam neki,hogy félbevágom a 3.-at,mert ő se meg én se tudunk megenni egyszerre 2-t


erre elkezdett sikoltozni,hogy ő meg akarja enni egyedül,anyám meg hallotta az ordibálását és bejött és nekem kezdte el mondani,hogy én miért nem hagyom békén a gyereket,és olyanokat mondott hogy -Úgy utállak már mint egy szart,már mingyárt kést vágok beléd!!


meg folyton velem ordibál,és itthon úgy hív otthon hogy gogyós,meg hülyegyerek,és olyanokkal fenyegetőzik,hogy egyszer megöl,meg bezárat gyogyóintézetbe...


és ma reggel is lejöttem,nyúltam volna befelé a hűtőbe hogy egyek valamit,erre elkezdett ordibálni,hogy húzzak már a büdös p.csába,mert csak egy pólóba és egy bugyiba voltam....de nem tehetek róla basszus,melegem volt! és még mondtam neki,hogy eszek. erre elkezdett magyarázni,hogy ne egyek már mert akkora seggem van...



mit csináljak vele?


13/L


2011. okt. 29. 13:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért anyukád megjegyzései már túlmennek minden határon.Még egy idegennek is tiszteletben kell tartani az emberi méltóságát, hát még egy anya esetében a gyermekéjét.

Szerintem ha még nem vagy 18, menj be a gyivibe.De most komolyan, még ott is jobb.Mond el, hogy mit élsz át nap mint nap.Majd amikor nem kapja a családi pótlékot, kíváncsi lennék milyen kedve lenne!

2011. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%
Szólj neki vissza, ha azt mondja, ronda, dagadt vagy stb -> volt kitől örökölnöm, vagy valami ilyesmi :D hülyegyerek -> te neveltél ilyenre.. az ilyen nem anya, ha úgy beszélsz vele, ahogy ő veled majd rájön milyen érzés.. talán
2011. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%

Ne hallgass rájuk ne fizess rosszért rosszal mert különben te sem vagy különb és még rosszabb lesz a helyzeted.

A legjobb ha leülsz beszélni az osztályfőnököddel igazgatóval elmondod nekik és segíteni fognak neked.

2011. okt. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!