Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem lehet, simán nemet...

Mért nem lehet, simán nemet mondani, és mért kell mellé beszélni állandóan? Mostanában csak ezt tapasztalom a Nőktől. (Tisztelet a kivételnek) De mért nem lehet egyenesnek lenni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 14:49
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Vagy mondja azt, hogy közbe jött valami kész, de időben is szólhatna szerintem. De ekkora kamu dumát, hogy fáradt vagyok....
2011. okt. 29. 15:07
 12/29 anonim ***** válasza:

Akkor meg nem tudja mit akar. Lehet, hogy már nem is akar igazán, vagy már feltűnt más az életében, ami még bizonytalan, ezét addig próbálja melegen tartani veled a kapcsolatot, hogy ne essen két szék közül a pad alá.

Amúgy ez nem annyira általános a nőknél, viszont a férfiakra is igaz, hogy nem értenek a nem-ből, ezért aztán az ember néha tényleg neki áll mellé beszélni. Én voltam így pasival, hogy nem akartam már nem kellett és kerek perec megmondtam, hogy nem és kész, de mégis nyomult az idegeimre ment és már én is kitaláltam mindenféle kifogást, azt remélve, hogy előbb-utóbb megunja.

2011. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy Te váltod ki ezt?

Nekem egy pasi volt olyan, hogy hiába kérdeztem, mit akar, mondta, hogy legyünk barátok. Jó, mondom, az ok, úgysem az esetem. Aztán léptem is tovább, mert nekem meg nem "csak barát" kellett.

2011. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak kelleti magát. Azt akarja, hogy küzdj meg érte, ostromold.
2011. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad lenne, ha az összeveszésünk után nem ő keresett volna állandóan, mert én direkt nem kerestem, mivel akkor időt kért, mert az előttem lévő "élete" nagyon durván záródott le és pont ezért nem kerestem, illetve nem vártam el tőle semmi olyat amit ő nem akar. Soha nem szóltam neki semmi olyanért, ha lemondta a találkozót. Én csak őszinteséget várnék el semmi mást. Ha nem, akkor nem ennyi nem rágnám magam rajta.
2011. okt. 29. 15:15
 16/29 A kérdező kommentje:
bocs 15:08-asnak ment
2011. okt. 29. 15:16
 17/29 A kérdező kommentje:
Mit váltok ki? Ezt nem értem?
2011. okt. 29. 15:18
 18/29 anonim ***** válasza:
Ne hagyj magadból pojácát csinálni! Azért játszik így veled, mert megteheti.
2011. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Mert megteheti.

Mi volt az a "durva lezáródás"? Nem látod a párhuzamot az előző delikvens és magad között? Érzed már, hogy mibe rángat bele téged is a nő?

Ha hagyod magad, veled is megteszi, mert ehhez ért. Csak ehhez.

2011. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Rájöttem, hogy így nem fogsz használható választ kapni. Először egy általánosságról szóló kérdést tettél fel, amiről mindenkinek más a tapasztalata. Aztán kiderült, itt konkrét esetről van szó, ami piszkálja a csőröd. Ha leírtad volna kicsit konkrétabban a történetet a lánnyal több hasznos választ kapnál. Most mindenki csak találgat, de valójában nem tudjuk te mit tettél, ő mit tett. Tudod minden eset más, hogy egy nő miért kertel.
2011. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!