Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem lehet, simán nemet...

Mért nem lehet, simán nemet mondani, és mért kell mellé beszélni állandóan? Mostanában csak ezt tapasztalom a Nőktől. (Tisztelet a kivételnek) De mért nem lehet egyenesnek lenni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 14:49
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Ott halál volt a durva lezáródás. De én ez miatt nem is akartam sosem semmi olyat amit ő nem akart. Ezért is kért időt tőlem, ami miatt nem is kerestem, max annyira, hogy írtam neki egy sms-t, hogy tudjam jól van. kb. 2 hónap telt el, az idő kérés óta, és azóta ő keres . Hetente egyszer kétszer felhív. És most úgy éreztem, hogy ő is szeretné ha végre személyesen is találkoznánk és beszélgetnék kicsit többet. Mert találkozni találkozunk hetente egyszer mert közös a baráti körünk, de ott azért nem tudunk úgy beszélgetni.De nem is ez a lényeg, hanem hogy annyit szerintem elvárhatnék tőle , hogy egyenes legyen és őszinte.
2011. okt. 29. 15:52
 22/29 A kérdező kommentje:
Most konkrétet esetet írtam, de nem ő az egyetlen ilyen eset az életemben az utóbbi pár éveben. Csak most lett kicsit elegem ebből. Ha normálisan őszintén áll az ember egy nőhöz akkor, esetek többségében, kitérő félre beszélő dolgokkal utasítanak el bármiről is van szó. Mikor megkérdeztem, hogy mért?! a válasz az volt mondok nem akarlak megbántani. De szerintem így csesznek ki a legjobban az illetővel.
2011. okt. 29. 15:56
 23/29 anonim ***** válasza:
Talán csak ilyen határozott ember.
2011. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
94%

Ne általánosíts. Nem csak nők szoktak passzív-agresszív játszmákat játszani. Férfiak is.


Ez pl. az: rögtön azt mondja, hogy igen, de aztán pedig kibújik a felelősség alól, mondvacsinált ürüggyel. Oké, hogy van olyan, hogy az embernek közbejön valami, de akkor amint közbejön valami, felhívja a mésikat vagy üzen neki, hogy "bocs, de közejött valami". Ha viszont ezt sorozatosan játssza veled, akkor játszmázik. Ha te vevő vagy erre, akkor csontra szí.vathat, te pedig vég nélkül panaszkodhatsz, hogy mennyire r.ohadékok a nők...:( Ugye?


Pedig nem minden nő ilyen. Én sem vagyok ilyen és sértőnek tartom, ha egy kalapba tesznek egy buta játszmázó his.ztérikával - onnan ismered meg őket, hogy ők szokták a magamfajta emberek csakis problémára koncentráló, okos válaszait fel sem fogva azonnal visítva, zsigerből lepontozni.


Egyszerű: döntsd el, hogy bedőlsz-e a játszmának, vagy ignorálod a libu-skát és keresel olyan embert, aki nem játszmázik. Csakhogy ehhez a legelső lépés az édesanyáddal való viszony tisztázása. Ha ő is ilyen pitiz.tető fajta volt, akkor nem lesz egyszerű meccs, az biztos, de le lehet szumózni. :)

2011. okt. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, talonban tartanak téged?

Kérdezz rá nyíltan, hogy ne raboljuk egymás idejét, legyél légy szíves őszinte velem. Erre a dumára csak mond igent vagy nemet. Egyébként meg NEKED kell tudnod, mit akarsz elsősorban. Bizonytalanságot? Akkor mehet a fenébe, te nem azt akarod, gondolom. Ha két ember ugyanazt akarja, akkor ilyen kérdések nem merülnek fel.

2011. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, regényt lehetne írni a férfiakról is ugyanebben a témában... szerintem ez ugynaúgy igaz mindkét nemre. Mellesleg valószínűleg azért csinálják, mert nem érdekled őket és nem annyir egyenes személyiségek, hogy ezgt egyenesen a szemedbe mondják. Mellesleg sok férfi még az 5-6. nemet sem mindig érti....
2011. okt. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ezt általában akkor csinálja valaki, ha igazából nem érdekli a másik. Ez van, lépj tovább, építs le az illetőt.


Én egyébként meg őszinte vagyok - szívok is vele eleget, mert akkor meg az a baj... Ki érti? :)


22/L

2011. okt. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

építsd le őt!


vagy játszmázz vissza! a köv. találka előtt te írj SMS-t hogy bocs de nagyon nem érzed jól magad....csak kapcsol!

2011. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Én igyekszem mindig egyenesnek lenni, megmondom hogy mit akarok. Ha randi után nincs meg pl az összhang, akkor egyszerűen elmondom neki, hogy nem tudok vele közelebbi kapcsolatot elképzelni. Ilyen egyszerű, sokan meg elsunnyognak.

L25

2013. ápr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!