Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagálom? Vagy igazam van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom? Vagy igazam van?

Figyelt kérdés
a barátom elment egy buliba és táncolt egy csajjal,én nemtudtam elmenni mert apuéknak kellet segitenem.és hát kicsit rosszul esik és megfogadtam hogy nem nyulhat hozzám:SSSSS
2009. szept. 6. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet túl reagálod. Néha kell külön is elmenni szórakozni. Nem szabad rövid pórázra kötni a párod. Így hamar elveszíted. Ha több is volt akkor viszont nem. De a kérdésben csak a tánc szerepel.
2009. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
attól függ milyen tánc volt. mert ha csak egymás előtt lötyögtek, az semmi. De ha már közben ment a tapi is akkor jogosan haragszol rá, de azért ennyire ne reagáld túl, ha tényleg csak tánc volt!!beszéld meg vele, hogy többet ilyet ne csináljon, mert ez rosszul esik neked!
2009. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak szimpla tánc volt!
2009. szept. 6. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
csak túlreagálod!! beszéljétek meg !!!
2009. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen túlreagálod!!

Hány éves vagy?

2009. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehet túlreagálja, nem vagyok vészjósló, de honnan lehet tudni hogy egyszerü tánc volt? Minden a bizalomon függ. Ha megbízól bene akkor nincs baj. De nem tudok vállaszt adni, mert sem téged sem a barátodat nem ismerem.

Szoval kitartás.

2009. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tényleg attol függ milyen tánc volt?? kavarás? mert ha ő odadörgölte más csajnak akkor hozzám ne dörgölje utána.igy jogos.miért nem lehet normálisan a haverokkal bulizni ha nem vagy ott. DE ugye ezt nem tudjuk mert ha tényleg csak lötyögtek akkor nem gáz. 3 ha idegen csajjal táncol akkor miért táncol vele? minek táncolnak ált a palik vadidegen csajjal ha van nőjük?? hacsak nem flörtölgetni akarnak. mert köztudott h mamár sajna az embrek többsége miért megy diszkóba, s mi megy 1es helyeken.amugy mi 3éve vagyunk 1ütt és nem is megyünk 1más nélkül bulizni. és nem a rövid póráz miatt,hanem mert ha én nem megyek, ő sem megy és forditva sem.mert nem érezzük ugy jol magunkat és kész.
2009. szept. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!