Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek ezzel a helyzett...

Mihez kezdjek ezzel a helyzettel? Én reagálom túl, vagy igazam van? Hogyan vehetném rá hogy aktívabb legyen?

Figyelt kérdés
A gond a párommal van,az hogy nagyon lusta és kényelmes. Sehova nem akar menni,soha semmien programot nem szervez. Akkor megyünk valahová,nagy ritkán ha én eröltetem. Mostanában még a boltba sem hajlandó lemenni. Most is ezen vesztünk össze,mindíg megkapom hogy ő 12órát dolgozik és én nem hagyom őt pihenni. De könyörgöm többet fekszik mint nagyapám,pedig még csak 32éves. Abbol áll az élete hogy hétfőtől péntekig dolgozik 12órát,hétvégén meg kb du 2-ig fekszik,tévézik vagy netezik. Én is dolgozom igaz csak 8órát. Én már ezt nagyon unom,és unatkozom. Most azon vagyok hogy hazaköltrözöm és itthagyom a fenébe hátha észhez tér.
2009. nov. 1. 14:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
42%
az én párom is ugyanez. a 48 órás hétvégéből 40-et átalszik. azóta ilyen, amióta megismertem (10 éve). 11-kor felkel, megfürdik, reggelizik, mindezekben úgy elfárad, hogy visszafekszik. ebéd után ugyanúgy lefekszik, mert tele a hasa. olyan mint egy kisbaba.. este kilenctől éjjel kettőig meg netezik és játszik... de már megbékéltem vele, mert nagy ritkán azért megerőlteti magát, és közös programokat is hajlandó csinálni, de azokat persze nekem kell leszervezni...
2009. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején, mikor még a bátyámmal meg se születtünk, anyunak is ugyanez volt a problémája. Ő végül hazaköltözött és rövid időn belül apu is észhez tért. Anyu visszaköltözött, mi megszülettünk és azóta is boldogságban és békességben élünk.

19/L

2009. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
43%

volt már olyan gondolatom,hogy ezt a kérdést kiirom...bár mi fiatalabbak vagyunk,párom 24,én 22...

és ő csak 8 órát melozik,az sem fizikai meló...

utána kaja,sorozat,félóra-óra szex,sorozat,alvás

és ennyi....

én melozok plusz még egyetem,de akkorsem az az igényem,hogy minden délután-este otthon feküdjek

és a borzasztó az,hogy rászokott a 8as lefekvésre,pedig reggel csak 8ra jár melozni...

nélküle ne menjek sehova,8után gépet kapcsoljam ki,és énis aludjak,mert ő nemtud ugy aludni ha pl én netezek...


kiváncsi leszek az "okosok" mi jokat irnak...űbár ugyis annyit fognak,hogy hagyd ott...

2009. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
34%
Keres te is 12 órás melót téleg fárasztó pláne ha te 8 órát irodában ülsz. Hagyd hogy kipihenje magát mert ha te minden fétvégén basztatód elöbb utobb rá megy mindketötök egéssége.
2009. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem erre mondják hogy vagy megszoksz, vagy megszöksz?

mások vagytok. A külön költözés nagyon jó megoldás lehet.

2009. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztó,komolyan mondom, hogy a férfiak milyen lusták!Nekem is felforr az agyvizem amikor reggel felkel számítózik, utána,téblábol, nem találja a helyét, leül a tv elé ,és várja az ebédet. ha mondom, hogy valamit jó volna ,ha csinálna is, nagy kegyesen megteszi, de magától nem. Egy 42 éves férfinak mondani kell, mit kell csinálni, magától nem veszi észre?Én meg felkelek,kimegyek a boltba ,főzök, stb...,mindig tudok mit csinálni itthon, hozzáteszem én is dolgozom, méghozzá 12 órát,éjszakára is járok.Nem tudom mit csinálj vele, mert én is így vagyok....csak én már 22 éve tűröm, ezt,is, meg mást is ,sajnos.De én is kivácsi vagyok a többiek válaszáraÉén csak annyit mondok, megértelek, én is ebben a cipőben járok....
2009. nov. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Nem dolgozza magát halálra,nem betont hord. És ha a melóhelyen ráér kártyázni,vagy egy egész meccset megnézni akkor nem tudom mit gondoljak. Egyébbként autómosóban melózik. Én is fizikai munkát végzek. Pihenjen szombaton,azt megértem de vasárnap lehetne aktívabb.
2009. nov. 1. 14:55
 8/41 A kérdező kommentje:
Ma felkelt kb 10kor,elment wc-re rágyújtott megkávézott majd leült netezni. Mikor megunta megint rágyújtott,evett és visszafeküdt. Össze-vissza nyomta a tévét de nem néz semmit,aztán oldalára fordúlt és aludt. Fél 2 fele felkelt,megint cigi net. Nagy nehezen rábeszéltem hogy ágyazzunk meg. Megint evés cigi,fekszik és fekszik és nyomja a tévét.
2009. nov. 1. 15:06
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

A, hagyd ott! Soha nem fog megvaltozni, ezt hidd el! A szavaidbol ugy veszem ki, hogy gyereketek meg nincs, gondolom nem is akarsz tole. Hat akkor? Koltozz el tole, keressel mast, vagy meg egyedul is jobb elni. Igy minek egyutt elni valakivel, akivel csak a gond es a bosszusag van?

Amugy betont hord az automosoban? Ez milyen munka?

2009. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel magadnak azt a kerdest, hogy -szuksegem van nekem erre az eletre? Ha igen a valaszod, maradj. Ha nem a valaszod, koltozz!
2009. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!