Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igazam van, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam van, vagy csak túl reagálom?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy házibuliban volt nélkülem és amint kiderült nagyon részeg volt. Ez amúgy nem szokás nála! Másnap még ő kérdezősködött és kételkedett, hogy én nem e csaltam meg őt. Még egyszer volt már rá példa, hogy igy viselkedett és utólag kiderült, hogy ő megcsalt s ezért kételkedett bennem mert azt gondolta, ha ő megtete akkor lehet, hogy én is! Szerintetek normális ha azt gondolom, hogy újból megtette? 21/f
2010. máj. 9. 04:06
 1/5 anonim ***** válasza:
tök normális és valsz meg is tette... én nem tűrném, de a te nőd...
2010. máj. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna.
2010. máj. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valaki feltette azt a kérdést itt már hogy belefér -e nevelő célzatú pofon?! itt BELE
2010. máj. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de nagyon gáz, amit bnőd csinál...és számomra nagyon fura, hogy ilyen lazán megbocsátottad, hogy megcsalt...:S

Aki megteszi egyszer, az megteszi máskor is..., gondolkozz el ezen..., szerintem hagyd ott...elég gáz a csaj..., meg ráadásul be is b@szik...meg attól kell mindig rettegned, hogy megcsal...áhhh kész...

Egyébként meg nem meglepő, ha azt hiszed, megcsalt...

Én is simán azt hinném...

De uram isten...én hogy le vagyok maradva...lány létemre még egyszer sem rúgtam be...:O Lehet velem van a baj...

Szerintem nincs annál kiábrándítóbb, amikor egy csaj részeg, vagy közönséges...a kettő együtt meg viszi a pálmát...

Mondom...én szakítanék is vele..., de ha te nem akarsz, legalább mondd meg neki, hogy kurv@ gyorsan változtasson a viselkedésén, mert ez így nem lesz jó...!

Meg még annyit, hogy olvastam, hogy az egyik válaszoló írta, hogy megérdemelne egy "nevelőcélzatú pofont..."

Hát...igaz, hogy megérdemelné...de egy igazi férfi, akkor sem üt meg egy nőt...! Egyrészt nem szabad visszaélni a fizikumotokkal, mert egy csajnak nyilván sehol nincs olyan fizikuma, mint egy hapsinak..., másrészt...nem kell ilyen mélyre lesüllyedni...inkább osszátok le diplomatikusan...a szavak sokszor jobban tudnak fájni...:D


19L

2010. máj. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó válaszok érkezte, csak egyet tudok érteni valamennyivel. egy nevelő célzatú pofon ilyenkor sose hátrán ,ugyanakkor igaza van a 19/l -nek h ne sülyedj ilyen mélyre . A viselkedését sztem ne türd és mondd meg neki őszintén h katasztrófális a viselkedése és inkább hagyd ott ha megbántott.
2010. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!