Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 37 évesen házasság. Miért...

37 évesen házasság. Miért kell úgy beszélni most már róla mintha "Az Isten lábát" fogta volna meg?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonomról van szó, 37 évesen 150 fős lagzit csinált, volt minden ami egy álomesküvőhöz kell. A pasinak ez a második házassága, de a rokonomnak az első. Már 10-12 éve tudta milyen zenekar lesz, milyen helyszínen stb. És ez most valóra vált neki. Azóta úgy beszélnek róla a rokonok, hogy "XY elérte a célját, csak sikerült menyasszonynak lennie, most meg már férjes asszony" mert lemondtak már róla. Én 22 éves leszek, de már kb úgy vannak vele hogy ideje lenne belehúznom, mert eddig őt piszkálták, neki már sikerült, nekem meg nem. Úgy beszélnek mintha csak a férjhez menés lenne a cél. Én azt mondom ha 5-10-30-50 évet leélnek együtt, akkor az lesz irigyelni való nem az esküvő...
2011. okt. 29. 23:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Mindenki akkor menjen férjhez, amikor idejét érzi.

Mondjuk engem tuti nem érdekelne az esküvő téma, hogyha egyszer boldogan élek a kapcsolatomban, nem attól leszek több, hogy körbeünnepeltetem magam a famíliával - de jelzem, nem vagyunk egyformák.

2011. okt. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk 37 évesen én nem a szüleimmel fizettetném ki a költségeket, de ha a szüleinek nincs ezzel gondja, akkor ő dolga...
2011. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!