Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó dolog lenne, ha...

Nagyon bunkó dolog lenne, ha azt mondanám apának, hogy ne jöjjenek a ballagási ebédemre?

Figyelt kérdés

Apa igazából jöhet,csak a feleségét meg azt a kis szörnyet nem akarom az étteremben látni,akit a féltestvéremnek hív mindenki,de kb. nekem annyi,mint egy rossz gyerek.


Nem most lesz a ballagásom,hanem júniusban,de anya már azt akarja,hogy összeírjam,kik jönnek majd,mert le kell foglalni az éttermet.

Elég sokan leszünk(35-en kb) és az 5 éves féltestvérem folyton leéget mindenki előtt,úgy viselkedik,mint valami tanyasi suttyó és ezen az ebéden ott lesznek a nevelőapukám családtagjai is,akik nem nagyon bírják azt a stílust.

Eddig egyszer voltam apáékkal étteremben,akkor is az a gyerek 3 tányért és 2 poharat tört össze és folyton kiabált meg rohangált.

Ráadásul üt mindenkit...lesz 2 kisebb gyerek(3 és 4 éves),nem akarom,hogy elkezdje őket ütögetni.

Annak a napnak rólam kell szólnia és nem arról,hogy mindenki azon van kiborulva,hogy viselkedik az a gyerek.


14/L


2011. okt. 30. 15:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
persze, van ilyen is - a stílusjehgyek kiskorban is előjönnek, tehát lehet egy 5 éves idegesítő - de akkor is 5 éves. De itt a fenti esetben nem erről van szó elsősorban - ezt kéne belátnia a kérdezőnek.
2011. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De igenis erről van szó. A gyerek tönkretenné a ballagását, ami az ő napja, semmi szükség rá, hogy a gyerek ott díboljon és elrontson egy tök jó napot. Semmi olyat nem írt a kérdező, ami a te álláspontodat igazolná.
2011. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ha elolvasod az egész szöveget, akkor nagyon valószínűsíthető, hogy mégis ez a helyzet. persze benne van, hogy nem.

amúgy egy gyerek, olyan, amilyennek nevelik, pláne egy 5 éves. az én családomban is van ilyen gyerek, de nem magától rontja el az összejövetelt, hanem a szülei ideges rászólásától.

Azért csak túlzás egy 5 éves gyereket felelőssé tenni a buli elrontásáért, mégha átok rossz, akkor is.

2011. nov. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A papádat hívd meg, de a családját ne

végül is mi közöd az új családjához?


A papád azért lesz ott, mert ő a "nemző atyád", és gondolom fizette a gyerektartást is. Ezért van itt helye a te új családodban. de nem kell a pereputtyot meghívni.


Nagyon el tudom képzelni, hogy előbb a gyerek anyját kéne megpofozni, hogy nem nevelte meg. Akkor meg viselje a következményét, hogy kiközösítik. Később lesz majd hátránya belőle, egyre több.

Én nem hívnám meg, és főleg ott nem csinálnám a cirkuszt velük.


(én az a típus vagyok, akinek jól neveltségből mindenki hülyeségéhez alkalmazkodnom kellett, miközben láttam, hogy más csak azt vállalja be, ami neki kényelmes.

Most már felnőttként én is azt mondom: "a hülyék a másik oldalon laknak".

Volt egy bulink, ahol az egyik srác nem jött, mert a csaja nem hajlandó puszit adni másnak (rokonoknak), másnap odatolták magukat, jöttek a töméntelen maradék kajára, odáig mindig utánfutóval csomagoltunk. tudjátok mit kaptak .... tapasztalatot.)

2011. dec. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!