Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvárhatom a páromtól, hogy ő...

Elvárhatom a páromtól, hogy ő lássa el a házimunkát?

Figyelt kérdés

A páromnak rugalmas a munkaideje, heti pár óráját veszi csak igénybe.Én eljárok minden nap rendesen dolgozni.

Mindig mondom, hogy amira hazajövök legyen szépen kitakarítva, de sosem csinálja meg.Ha megcsinálja, akkor is trehányul.Ennyire nem akar nekem segíteni, vagy a férfiakat ilyenre nem lehet megkérni?Van két állatunk a lakásban, egy kutya és egy vadászgörény és hát elég sokat kell takarítani.


2010. júl. 22. 18:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
A férfiak nem tudnak olyan tuti rendet csinálni,mint egy tisztaságmániás nő. Ha tisztaságot akarsz,akkor ne legyen a lakásotokban kutya meg görény. Én nő vagyok,de nem takarítanék még az állatok után is.
2010. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Talán a körítéssel van baj. pl. "Drágám, ha hazaérek és ragyog a padló, szívesen letérdelek rá" kacér mosollyal. :)
2010. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Ó drágám... szokj hozzá.

az anyósom még azon is kiakadt, hogy a kisfiának miért kell levinnie a kutyát...

miért? mert, hogy azt mondja az ő kutyája...

még megetetni se tudná.

és én vagyok az önzetlen, meg az igénytelen, az anyósom szerint...

amíg nem laktunk a közelében, hanem 250km-re tőle, semmi gond nem volt, takarított, főzött, mosott a párom.

Most meg anyuci traktálja,...


szerintem ez nevelés kérdése. kérdezd meg, otthon mi volt a szokás...

2010. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk a párom rendmániasabb, szerintem ez személyiség és nem nem-függő. Sőt a legtöbb férfi ismerősöm tisztaság- és rendmániás:)


Ne takarítsál helyette, ha pl. ő eszik, ne mossad el a tányérját, járj el specifikusan, ruhamosásnál is.


25/N

2010. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért vannak kivételek a férfiak között is. Azt, hogy a te párodat mire lehet megkérni és mire nem azt csak te tudod.

Nekem besegít a férjem :D

2010. júl. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintem hülyeség, hogy ők nem tudják olyan precízen megcsinálni.MIndent lehet csak akarni kell!Én hajnali négykor kelek, ő meg aludhat, ameddig akar!Ha meg rászólok, akkor meg az van, hogy miért mindig csak a rosszat veszem észre.Lehetne itt aránylag tisztaság két állat mellett is, mert én is meg tudom oldani ha itthon vagyok.De este már nem nagyon van kedvem takarítgatni, pihenni szeretnék, filmeket nézni stb.Teljesen elmegy az életkedvem ha hazajövök.:(
2010. júl. 22. 18:51
 7/17 anonim ***** válasza:
Csak azért hiszitek hogy a férfiak rendmániások, mert előtte rendbeteszik a lakást, de bárcsak nekem lenne "ilyen jó takarítónőm" anyám helyett.
2010. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ja, amúgy őt anyuci nagyon elknényeztette ám.Mindent az ölébe tett.Még a lakást is...Igaz, 200 km-re lakik, szóval itt nincs a befolyása alatt.De amikor meglátogatjuk őket, akkor mindig hat félét főz, süt és tömi a kisfiát.:)


Szóval, akkor nem lehet mit tenni...

2010. júl. 22. 18:53
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan kéred meg, akkor biztos segít, de ne legyél hárpia mert azt a férfiak nem bírják.
2010. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz egy elkényeztetett, hatalommániás pasitól? NEveld meg rendesen, majd talán ráeszmél, hogy neki is jó lenne kivenni a részét a közös feladatokból. ;)
2010. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!