Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a szülők akik ütik verik...

Azok a szülők akik ütik verik a gyerekeiket nem félnek hogy a gyerek későbbi korban idegbeteg lesz?

Figyelt kérdés
Az a szülő aki veri terrorizáljá a gyereket mit érez olyankor?
2011. okt. 31. 06:58
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Én megértek minden gyereket hisz még én is az vagyok!nekem elég rosszul esett az mikor apám lefejelte anyámat utána még meg is akarta verni de nővérem és bátyám is közbe szólt.apám fél bátyámtól pedig semmit se csinált de mondjuk bátyám szerintem ha megtehetné leütné.van még 2 sztorim is.pl:engem is megütött apám mikor haza mentem a sulibol mert utolsó nap volt.engem ugy megütött hogy csak na.a fagyimat meg kidobta a wc-be.a kutyámat meg azért megverte mert be pisilt de kérlek hát még kölyök kutya jó hogy bepisil na mindegy az ebből a lényeg hogy egy nagy púp nőtt a fején.ha valakinek kérdése lenne ilyen esetekről hogy micsináljon akkor nyugottan forduljon hozzám mert lehet hogy tudok benne segíteni.köszönöm előre is.
2013. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A következetes szeretettel való nevelés - mely a gyerek megfelelő személyiségfejlődését szolgálja, megismertetve vele jogait és kötelességeit - nem tűr semmiféle fizikai bántalmazást és lelki terrort. A megalázó bánásmódnak az lesz a következménye, hogy a gyerek eleinte szorongó, stresszes lesz, ami komoly akadálya lesz képességei megfelelő kibontakoztatásában. Később a rengeteg felgyülemlett belső feszültség kirobban belőle agresszió formájában. Így lesz egy az ilyen kiskori bántalmazások hatására komoly lelki töréseket szenvedett gyerekből drogos, alkoholista, szociopata, rossz házasságba menekülő egyén, szektatag, bűnöző, stb. stb.stb.


Az a szülő, aki veri a gyerekét, valójában lelkileg, mentálisan ő maga egy taknyos gyerek. Mert talán az ilyen trógerekre lehet úgy tekinteni, mint hiteles, mentálisan felnőtt emberre és szülőre? Aligha. Az önzésnek és a korlátoltságnak a csúcsa az ilyen mocsadékok viselkedése, hogy a gyerekükből egy nekik mindenben engedelmeskedő droidot akarnak nevelni, ennek későbbi súlyos következményeit szűk eszükkel fel sem fogva.


EGY SZÜLŐ - HA MÁR GYEREKET VÁLLALT - AVVAL, HOGY A GYEREKÉNEK MINDENT MEGAD ÉS MINDENT MEGTESZ, HOGY LELKILEG KIEGYENSÚLYOZOTT FELNŐTTET NEVELJEN BELŐLE, NEM VALAMI KÜLÖNÖS KEGYET GYAKOROL, HANEM EZ MAGÁTÓL ÉRTETŐDŐ KÖTELESSÉGE.


Végszónak:

Ezeket a gyerekeiket bántalmazó, undorító s..rházi ripőköket legszívesebben egy ujjnyi vastag mogyoróvesszővel téríteném jobb belátásra. Abból majd talán emberségességet tanulnának a primitív, mentálisan fel nem nőtt ősbunkók.

2014. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%

Én példáúl soha semmi rosszat nem tettem. Olyan kisebb értetlenségek miatt vertek meg napi kétszer és lám nem lettem idegbeteg, csak pánikbeteg.... Amihez egy apró szociálfóbia társul, mivel anyám nem engedte, hogy barátkozzak. Már nincs ilyem bajom csak a tanárokhoz nem merek szólni. Nagyon pocsék gátlás.. Pici koromba sírni nem mertem, mert tudtam hogyha sírok megvernek. Ha lekiabáltak sem mertem sírni, mert akkor logikusan mi következett? Hát persze hogy verés! 14 éves korom óta nem mernek megverni mert pánikroham közben üvöltöttem vissza, hogy ha egy ujjal hozzám érnek, akkor feljelemtem őket.

Testvéremet is sokat verték de negyede annyit nem mint engem. Ő is pánikbeteg tüneteket ad le, de inkább dührohamai vannak. Ő már inkább idegbeteg.

Szóval szerintem egy gyerekkel nagyon türelmesen kell bánni és csak néha a fenekére vagy a kezére csapni, mikor már tízedjére nem érti meg amit mondanak neki. Teszem hozzá én már a második próbánál kaptam.

17/L

2014. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
Harmadik válaszolónak üzenném, hogy remélem elkötik a herédet te senkiházi ember. Ilyen felfogással nem tudom mit érzel, hogy normálisnak tartod azt ha vernek valakit lehet téged így neveltek de csak közlöm veled ez nem normális dolog rohadjál meg.
2015. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

retardált mocsadékoknak tartom én is az ilyen lényeket, mert ezek minden csak nem szülők s itt most nem popsi fenekelésről beszélek, bár annak is vannak fokozatai.

Az igazi verésről régen módszeresen alkalmazták a sza..házi állatok a fakanalat, szíjat vagy ami épp kezük közelébe került. Ezt még megspékelte körmözéssel / vonalzóval ütik a gyerek ujjait, hajtépéssel, durva pofonokkal/ Az ilyen szülőnek vizes törülközővel és ostorcsapásokkal mutatnám meg a magyarok istenét. Az összes ilyen szülő egy lelkileg mentálisan súlyosan retardált lény/ még állatnak se nevezném mert az óvja a kicsinyeit/akinek nemhogy gyerek de még állat se való. Jól teszik h újabban bünteti a törvény a gyermek bántalmazásokat. Az ilyennek akkor kellett volna a pi..ba tüzes vasat tenni mielőtt beleeresztették volna az anyagot.

2015. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
én anyukám is megver, mikor felbassza magát valamin :/ (nem mindig én idegelem fel, hanem ő saját magát hülyeségeken :( ), múltkor is felpofozott pedig már 22 éves vagyok!
2016. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem sok idősebb néni mesélte, hogy milyen szar volt az élete, elmondták őket verték a szüleik. Sajnos az ő korukban még ez volt a normális, hogy nevetgélsz dirr egy pofon. Incselkedsz ?, nem jössz haza dirr-dur szétverem a fejed. Anyuka, Apuka így kellet szólítani őket. Soha nem mondták nekik, hogy szeretlek kisfiam vagy kislányom. Soha meg nem ölelték őket. Ezek az emberek nevelték fel a szüleinket akik most 60-70 évesek. Szerencsétlenek mindd, lelkinyomorék ez az ország, nem csodálkozom, hogy ennyi alkoholista van itt. Én a fiamat soha komolyan meg nem pofoztam, max meglegyintettem a feje búbját ha már nagyon felidegelt, inkább üvöltözünk.( kamasz-tini) Aztán meg megöleljük egymást. Tudom ez se normális, de nem bírnám megverni soha!!! Lelkikeg se jó, hogy ordibálunk, de utána mindíg bocsánatot kérünk egymástól, én is szoktam tőle. Nagyon sajnálom azt a lányt aki itt írta hogy pánikbeteg lett a verésektől. Apukámat is verte nagyanyám, ő is az lett csak akkor még nem tudtuk, hogy mi az a pánikbetegség. Sajnos fiatalon meghalt apám. Rákban. De soha nem volt otthon lelkileg, csak testileg . Ült magában reggeltől estig, hozzászóltunk nem vállaszolt. Ő minket már nem vert. Megszakadt ez a folyamat.
2023. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!