Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, segítség, mit csinálja...

Szülők, segítség, mit csináljak? A 14 éves fiam ezt hallgatta ma, és a klippet is többször megnézte (? )

Figyelt kérdés

Az előzmények között találtam, és kihallatszott a nappaliba is ez a szám.

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=yLBHooqolaw

undorító...


2011. nov. 1. 16:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
lehet ,hogy a Napiszarrol bukkant rá a videóra.. (mert feltették) mondjuk ha többször megnézte... : SS
2011. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

Átnézed a fiad böngészési előzményeit? Határtalan lehet a bizalom köztetek!

Szerintem ne túlozd el a helyzetet, lehet, hogy csak tetszik neki ez a szám. Nem hiszem, hogy ebbe bármit is bele kellene képzelned, amúgy sem tudod te eldönteni, hogy milyen zenét szeret/hallgat. Az is lehet, hogy csak viccesnek találja, ezért újra és újra meg kellett néznie:D

Egyébként a legjobb megoldás: kérdezd meg tőle, hogy tetszik-e neki ez a videó..

2011. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezelőtt 40 évvel is vacak volt az iskolai nyelvoktatás, így az én angolnyelv-tudásom is gyér. Ha nem láttam volna a gusztustalan klippet, még tetszene is a zene.
2011. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak a zene jön be neki.nyugi, melegek közt is kevés az, aki a travikra bukik :D
2011. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
65%
A zene is undorító,de az még inkább,hogy kutatsz az előzményeiben,a tiédet is megnézném azért...
2012. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!