Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csunya gyerekből szép felnőtt?...

Csunya gyerekből szép felnőtt? Szép gyerekből átlagos?

Figyelt kérdés

Szerintetek van benne igazság? Láttatok már ilyet?

Szeretnék reményt kapni.


2011. nov. 3. 09:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%

Én kisgyerekként szép voltam, aztán kicsit "megcsunyultam". Béna haj, rengeteg pattanás, nulla önbizalom (mindig kövérnek csúfoltak. Visszanézve a 13-14 éves képeimet, gyönyörű alakom volt, vékony voltam, de volt cicim és fenekem; persze a többiek kis gebék voltak még...). Most, 17-18 éves koromra megint megszépültem valamennyire, legalábbis sokan mondják, hogy az vagyok. Tény, hogy nőiesebben öltözködök, megtaláltam a stílusom, sokat nőtt az önbizalmam (és a ragyák is elmúltak).

A kishúgom 10 éves és kislánynak rohadt szép, szurkolok neki, hogy 10 év múlva se legyen rosszabb:D

2011. nov. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: jó tesó vagy :) nekem a nővérem mondja mindig itthon hogy milyen csúnya vagyok ...bár ő 25 éves


13l

2011. nov. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%

szija!

Persze!


Én is kajak kikupálódtam:) És van sok gyerekkori barátnőm,akiket szinte gyerekszépségversenyre lehetett volna vinni,olyan szépek voltak kislányként,kisfiúként.Kamasz és felnőttkorukra pedig bányarémek lettek!!!!

Olyan is van,aki kislánynak volt csúnya,és most szépségversenyt is nyert:)

2011. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

nálunk az osztályban volt egy lány, kiskorában úgy nézett ki mint egy kis béka :) persze nem csúfoltuk, de olyan kis jelentéktelen volt.

mostanra full bombanő lett belőle, az összes pasi fut utána :)

volt olyan lány is, aki szép volt kicsinek, és idősebb korára már eltűnt belőle az a báj.


a fiúk? kis pufók magának való srác, most kb úgy néz ki mint Bruce Willis fiatalabb kiadásban, és falja a csajokat :)

2011. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsinek teljesen átlagos voltam, majd jött a kamaszkor, amit katasztrófaként éltem át - visszanézve semmi extra nem volt, kicsit teltebb voltam, de kövér sosem. Persze a b*sztatások megvoltak, minden csajnak turbón volt az önbizalma, aztán mostanra csomó elhízott - nem hiába, Isten ad és el is vesz. Én lefogytam, 46 kiló vagyok, jó alakom van, arcra is helyesebb vagyok, finomodtak a vonásaim, és sokat alakult a stílusom (haj, ruhák, smink stb.).

A régi osztályomból is egy lány maradt szép, Ő tényleg az, ami érdekes, hogy őt mindig piszkálták, hogy nincs melle, most pedig igencsak cicis. :D


Egyébiránt rengeteg ilyen láttam, hallottam: mindig mondták egyes gyerekekre, hogy de szép felőtt lesz, aztán valahogy elmúlt a szépség. Érdekes...


22/L

2011. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én kisbaba és gyerekkoromban is nagyon szép kislány voltam, mindig rámcsodálkoztak az emberek. Aztán jött a kamasz kor, meghíztam, zsíros bőr, pattanás, hajvasalás által szanaszét töredezett haj. Undorítónak éreztem magam folyamatosan. De már most 18 éves koromra megint megszépültem, úgy érzem, és a környezetem is mondja. A hajam rendbejött, a csípőmig ér, mindenki odáig van érte, a bőröm is nagyjából helyrejött, bár néha még kijön rajtam egy egy nagyobb pattanás és akkor megint kiskamasznak érzem magam és tönkretesz idegileg, fogytam is sokat (illetve inkább csak nyúltam), átlagos testalkatom van, mondhatni, hogy vékony vagyok, de azért van mit fogni csípőn/combon. Ja igen és a szemüveget én is kontaktlencsére cseréltem. Évek óta van barátom, a szerelem is megszépít. De amúgy ismerek sok olyan embert, aki kiskorában nagyon csúnya volt, most pedig tök jól néz ki, de legalábbis átlagos, és semmiképp sem csúnya.
2011. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 2-4 éves koromig tök szép,loknis,szőke hajú kislány voltam,aztán 5 éves koromban öcsi hajam lett,így megcsúnyultam és ez a korsak vagy 5 évig tartott.13 évesen ugyan duci voltam,mégis nőies testalkatú,de még erősen kerestem magamat.15 évesen elfogadható kinézetű lettem,nyista stílussal.20 éves koromra öltözködésileg beértem és kinézetre se vagyok olyan hú de gáz-legalábbis barátomnak tetszem,aki egy teljesen jóképű csávó-.
2015. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
5 helyett 8-at akartam volna írni,a második 5ösnél :)
2015. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%

Szerintem ez nagyon is igaz.

Mivel, én kis koromban elég kis duci voltam. Aztán amint 1.osztalyos lettem már nagyon duci voltam. Anya levágta Kleopátra hajra a hajam. Mindenki csúfolt. Egy kis rút kiskacsa voltam..

Aztán elkerültem középiskolába.

9.-be már kezdtem hát úgymond "magamhoz jönni", és most 10.-es vagyok, és minden fiúnak tetszem, meg azoknak is, akik anno csufoltak.

Úgyhogy igenis ez lehetséges.

2017. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Van remény! ;)

Remélem így 7 év után válaszolsz, hogy milyen lett az eredmény!

Saját tapasztalat:

21 éves vagyok és szerintem jól nézek ki, (bár a sminkelésig még nem jutottam el, de nem is igazán kell, mert szerintem a természetes az jobb!)

ahhoz képest, amilyenek voltak az előzmények hajjajj... Katasztrófa..

Kislányként kis szép szöszi voltam aztán 10-11-12 éves koromra hirtelen megnőttem 180 centire és megis híztam mellé. Kócos rövid haj; ki szedetlen vastag sötét szemöldök. Fiús ruhák, ugyebár amit tesóm ki nőtt anyám rám aggatta. Ő mindig megcsúfított.

Fhujj de ronda voltam.. Röviden tömören egy nagydarab kócos sonkafejű szakadt shit voltam. Sehogy nem tudtam le fogyni.

Aztán ilyen 15 éves koromtol változtak a dolgok. Soványabb lettem, ki kupálódtam sokak szerint is. A hajam úgy csinálom, ahogy akarom. Csak úgy bámulnak a pasik. Még az idős nénik is dícsérnek, hogy milyen csinos vagyok.

Sokáig az önbizalommal voltak problémáim, mert amit kis tinédzserként megkaptan, bennem maradtak és csodálkoztak a fiúk, ha azt mondtam magamra, hogy milyen ocsmány vagyok, mert ők bombának tartanak. Egy csinos ruha és le se tudják rólam venni a szemüket. Olyan jó érzés ennyi csesztetés után. Sose felejtem, mikor suliban 3 csajjal sétáltam a folyosón mellesleg elég csúf volt mind a 3 erre oda jött egy fiú és jól belém rúgott azzal, hogy "te vagy a legrondább közűletek.."

Én is annyit reménykedtem, hogy talán jobb lesz pár év múlva... Ééés jobb is lett. ^-^ Aaannyira örülök neki.


Volt olyan osztálytárs, aki kicsinek is szép volt és most is szép amellett, hogy anyuka is.

Volt olyan is, aki kicsinek szép volt, de most meg olyan csontos feje van, hogy fuj..

Kis duci fiú is milyen jó pasi lett. Te jó ég..

Tehát ez részben gén kérdés, részben te is alakíthatsz magadon. A kisugárzás is sokat számít!!!

2018. máj. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!