Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Miért nem tudom ezt...

Szülők! Miért nem tudom ezt megbeszélni a szüleimmel?

Figyelt kérdés

A szüleim soha nem beszéltek nekem arról, hogy hogyan kell egy párkapcsolatot kiépíteni, megtartani és ápolni. Szexről szerintem még akkor sem beszélnének ha gépfegyvert fognának a tarkójukhoz. Nem tudok csajozni, ha lányok közelében vagyok feszültnek érzem magam. Pedig sokat fantáziálok arról, hogy milyen jó lenne szeretni és megölelni egy lányt.


Nem emlékszem rá, hogy valaha is foglalkoztak volna velem különösebben, anyagilag viszont támogattak. Volt egy fitymaplasztika műtétem és most hirtelen körbeugrálnak, hogy nem fáj e semmim, jól vagyok e? Gyógyulnak a varrataim? Ez szörnyen idegesít!


Mondtam anyukámnak, hogy anya légyszíves hagyjatok békén, a kérdésük meg az volt, hogy miért mi a baj? Azt válaszoltam a baj az, hogy ti soha nem beszéltetek nekem ezekről a dolgokról, gondolok itt az intem egészségre, szexre, párkapcsolatokra. És megjegyzést tettem, hogy ezek után ti elvárjátok, hogy normális párkapcsolatom legyen? Anyukám elsírta magát és kiment a szobából!


Nem értem miért tette? Ez normális dolog az anyukáknál? Ki szúrta el a dolgokat? MIÉRT NEM TUDOK BESZÉLNI VELÜK A CSAJOKRÓL?


Ezenkívül kezdem unni a magányt és ha meggyógyul a péniszem elmegyek örömlányhoz!


20/F


2011. nov. 3. 21:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%

Hát ha így hisztizel, nem is lesz barátnőd.

Tudod, hányan vannak, akikkel nem beszéltek ilyenről soha? Mégis van párjuk. Nehogy már a szüleidnek kelljen elmagyarázni, hogy viselkedj egy párkapcsolatban.


Menj el qrvához, tényleg az az egyetlen, amitől szánalmasabb lehetsz.

24/L

2011. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

23:18


Oké, hogy szánalmasnak tartasz, de egy valamit nem értek. Rengeteg lánynál próbálkoztam már de élőben szinte mindegyik arcáról az jött le, hogy na jól van takarodj a fenébe béna gyerek. Itt meg GYK-án feltesz az ember egy ilyen kérdést és jön a sok sajnálkozó szűz lány, hogy jaj ne tedd én ilyen pasira várok... Hát különben meg én azt mondom vártam eleget és mivel a nehezebb utat megjártam párszor és sikertelenül én mindent fogok csinálni ezután, de lányokra várni biztos, hogy nem!

2011. nov. 4. 11:01
 13/20 anonim ***** válasza:

Most párkapcsolatot szeretnél vagy csak dugni?


Milyen lányoknál szoktál próbálkozni? Kicsit megértem őket, mert az írásodból is lejön ez a hisztérikus próbálkozás, lehet, hogy élőben még durvább.

24/L

2011. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Az eset anyukámmal volt hisztérikus nem a próbálkozásaim.
2011. nov. 4. 17:35
 15/20 anonim ***** válasza:
Na figyelj. Én sem beszéltem soha erről a szüleimmel, sőt amikor kb 13 évesen mondtam anyámnak, hogy mondjon már valamit ezekről a dolgokról rámcsapta az ajtót. De most 21 évesen nem hibáztatom őket semmiért, felnőtt ember vagyok, én vagyok az életemért felelős, nem ők. Ha valami nem jön össze a párkapcsolatok terén (márpedig nem jön) az az én hibám, mert én gondolkozok rosszul a dolgokról. De éppen azon vagyok, hogy megváltoztassam a rossz gondolataimat. És hidd el, tényleg nagyon kevés emberrel beszélnek ezekről a szüleik. A lányoknál annyi szokott lenni, hogy elmondják mi a menstruáció, miért van stb (nálam ez is kimaradt, mégis tudtam mindent mert ott volt a net, barátok, iskola) de a fiúknak 80-90%ban semmit nem mondanak. Úgyhogy fejezd be az önsajnálatot és mások hibáztatását, 20 éves vagy, te vagy felelős az életedért.
2011. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
56%

A válaszaidból ezek jönnek le nekem:

1, ami a szíveden, az a szádon: ergo,ha így állsz mindenkihez ne várd,hogy jó arcot fognak vágni a kijelentéseidhez. 20 évesen már tudni kell tapintatosnak lenni. Ez nem tuljdonság, ez iq...

2, szerintem nem hisztis, hanem arrogáns vagy

3, ha nem jössz be a csajoknál,akkor veled vagy a stílusoddal vagy az alanyokkal van a baj. Alanyok alatt azt értem,hogy lehet, hogy nem jó csajok között keresgélsz...

4, Vannak haverjais? A csajozós dolgokat azokkal szokták a fiúk megbeszélni...ha nincsen, az is jelez valamit

5, engem sem a szüleim világosítottak fel, mégis tudok bánni az emberekkel, párommal, volt/van működő kapcsolatom. Ez nem a szülőkön múlik, hanem az egyénen.

2011. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kicsit leoltották itt néhányan a kérdezőt, holott a saját szempontjából sok dologban igaza van. És még azt is meg tudom érteni, hogy 20 évesen kicsit feszült és ingerült, mert olyan problémája van, amit az ember nem okvetlenül a haverjaival, vagy az internettel akar megosztani. Hanem olyasvalakikkel, akikről úgy gondolja, hogy alaposan ismerik őt, és a segítségére lehetnek.

Sajnos azt kell mondanom, hogy ebben a helyzetben a szülők igenis hibásak. Mondom ezt úgy, hogy 20 éves lányom, és 19 éves fiam van. Én kétségbe lennék esve, ha a gyerekeim idegenekkel beszélnék/beszélték volna meg az érzelmi életük gondjait, vagy ha én tudtam volna meg utóljára, hogy elvesztették a szüzességüket.

Az ember teste, - minden alkatrészét beleértve - nem tabutéma. Nem kell napi szinten beszélgetni a nemiségről, a férfi nő kapcsolatról. De igenis, MINDEN szülőnek, aki annak tartja magát, meg kell találnia az alkalmat arra, hogy erről elsőként Ő beszéljen a gyerekével. Honnan a fenéből tanulná meg??? Hogyan és mit fog megtanulni??? Érdemes beleolvasgatni néhány olyan kérdéscsoportba, ahol ezzel kapcsolatban kérdeznek kamaszok, huszonévesek. Dermesztően tájékozatlanok... Nem csak a kérdés biológiai részét illetően, hanem érzelmileg, lelkileg is. Talán mert nekik is azt mondták, hogy erről nem "illik" beszélni. Nézze meg a neten, kapcsoljon egy felnőtt csatornára, vagy kérdezze meg a haverjait, akik éppolyan hülyék az egészhez, mint ő maga.

Kérdező, nem irigyellek. Nálatok meghitt, őszinte beszélgetés erről biztosan nem lesz. Valóban kénytelen leszel értelmes, és diszkrét jóbarát/barátnő, vagy egy idősebb, számodra mérvadó rokon, ismerős segítségére hagyatkozni.

Abban azért igaza van a hozzászólóknak, hogy az elkeseredettségedet ne vetitsd ki azokra, akik nem fogadják el azonnal, és örömmel a közeledéset. Ők nem tudnak és tehetnek róla, hogy te gátlásos, tapasztalatlan vagy, és szeretnél végre partnert találni magadnak.

Fizetős szolgáltatást igénybe venni a te korodban nagy marhaság. Ráadásul nem old meg semmit azon kívül, hogy utólag te éreznéd a leginkább megalázónak azt, hogy neked elsőre csak egy ilyen nő jutott.

2011. nov. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Az "ami a szívemen, az a számon" nem egyenlő az őszinteséggel, mert bizony néha rettenetesen nagyot tud ütni az, aki mindig mindent kimond, belevág a másik ember képébe, és nem törődik azzal, hogy a másik embernek az mit okoz.


Egyértelműen a szüleid hibásak azért, hogy a párkapcsolatod hiányzik - pontosabban szólva az édesanyád a fő ludas ebben. Az anya-gyerek, ill. az apa-gyerek kapcsolat a gyökere a későbbi párkapcsolatnak, fiú esetén egyértelműen az előbbi.


Mit tehetsz ellene? Nem az örömlány a megoldás, nem a hiszis, gyerekes csapkodás-kapkodás ("akkor soha többé nem mondok el nekik semmit...") hanem a pszichológus vagy a pszichiáter, mert az segíthet neked a párkapcsolati és érzelmi problémáidban - ha te is akarod - nem egy örömlány. Ő csak a szex technikáját taníthatja meg neked, azt nem, hogyan legyél elfogadó, adni tudó, öröm- és kapcsolatképes ember.

2011. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Léteznek igen nagy számban,azok a csajok akik a félszeg bizonytalan őszinte ááártatlan pasikra buknak.

Ugyan azok a csajok szeretik a kedvességet és ha megnevettetik őket.Vagy ha nem is sikerül mindig, minden de dijazzaák az abbéli igyekezetet,hogy azon iparkodol ,hogy jól érezzék magukat a társaságodban.

Nyugi. Mert azt mondta az öreg .ula majd kialakula.Bele fogsz jönni te is mit kicsikutya az ágybacarásba.

2011. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azért nehéz erről beszélni, mert ahogy a gyerekek se szívesen gondolnak arra, hogy a szüleik nemi életet élnek, úgy ez fordítva is igaz. Nehéz elfogadni, hogy hip-hop, már fel is nőttél. Javaslom, vegyél pár üveg sört, és ülj le apukáddal, elvégre neki egyszerűbb lenne, mint anyukádnak. Kezdetben szörnyen zavarban lesz, de reméljük, nem adja fel.
2011. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!