Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem a szeretőjével...

A férjem a szeretőjével együtt hívott fel és poénkodtak a nyomoromon és a gyerekünkön. Még mennyi megaláztatást kell eltűrni?

Figyelt kérdés

A férjem itthagyott két kisgyerekkelaz egyik 3 éves a másik nincs még egy éves sem. Csak felállt és azt mondta megy. (másfél hónapja)Nem mondta hogy van valakije, amíg nyilvános helyen le nem bukott (konkrétan megállt melettem a nőjével, amikor úgy volt hogy jön a gyerekekhez kb. egy hete volt).


Tegnap röhögve felhívtak, hogy mekkora poén üljek le, mert azon nevetnek ha nem viheti el a gyereket a szeretőjéhez akkor a szerető beadja a válópert. És együtt nevettek a telefonba.


Hová lehet még megalázni az embert??? Teljesen kivagyok.....


2011. nov. 4. 09:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell bosszút esküdni, és próbálj meg nem belezavarodni abba, hogy kihasználtak. Ne hibáztasd magad, egy kapcsolat mindig két emberről szól, lényegtelen, hogy ki hol szúrta el, ha a másik nem segített, nem mondta el a problémáit, stb. Szerintem egyértelmű, hogy ezzel a férfivel nem érdemes együtt élned, a gyerekek miatt se. Sőt, most még picik a gyerekek, ilyenkor szerintem még könnyebben találsz egy új párt, mintha már serdülnének (ilyenkor még édesek, aranyosak, de egy komoly szándékú pasit is el tud kergetni egy sárkánnyá változott tini). Még egyszer azt tudom mondani, hogy kérd a családod, a szüleid segítségét és add be a válópert. A férjed nem fog megváltozni akkor se, ha ne adj isten visszakönyörgi magát hozzád. Aki ilyet megtesz a feleségével, az nem feltételezi róla, hogy elhagyná (vagy nem érdekli, ha elhagyja). Nem kell a végtelenségig tűrnöd, egyszer minden pohár betelik.
2011. nov. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
96%

Nincs a te családodban egy vagy két igazi férfi?

Mert lehet elválni, lehet otthagyni az anyjával a gyerekeket, de kiröhögni, megalázni, azt nem.

El kell kenni a szájáról a röhögést, aztán egyen szívószállal 3 hónapig.

2014. ápr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
93%
Add be Te a vállókeresetet. Keress jó ügyvédet, és pereld ki az összes pénzt, amit csak lehet. És jó magas tartásdíjat. Aztán Te fogsz nevetni! Hogy lehet egy férfi ilyen szemét? Amikor ezt olvastam elszégyenlettem magam helyette. Hát nincs benne semmi érzés? Ha már Téged nem szeret legalább ne alázzon meg. És a gyerekei? Milyen apa az ilyen? Nagyon sajnállak. Talpra kell állnod! És erős legyél! Ne mutad ki, hogy szenvedsz! Idővel majd találsz magadnak egy normális társat.
2015. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
89%
Jo regi kerdes,de mi a helyzet azota,kerdezo velete
2018. okt. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
100%

Mi történhetett azóta? Érdekes, hogy lelép 2 gyerek után, én meg normális pasi vagyok, sosem hagynám el a gyerekeim anyját, és nem kellek senkinek.


31F

2021. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Szomorú, sajnálom a kérdezőt, azóta már nagyok lettek a gyerkőcök, tudna mesélni, az biztos.

Viszont azt sajnálom, az előző hozzászólóhoz hasonlóan, hogy vannak olyan kedves hímnemű egyedek, szándékosan így írom, mert sajnos a valóság az, hogy a lányok, nők kiskorunktól fogva minket, akik nem feromonbomba megjelenése van egy nő szemében, mint a tipikus török szerető a drámákban, minket sajnos mindig a legutolsó helyre tesznek. Először csúfolnak, kerülnek, fujjognak mikor még kicsik vagyunk, majd idővel tizenéves korban már szóban jelentékeny mértékben bántalmaznak is a többi 'donhuánnal', jót röhögve a nyomoron, amit okoznak ezzel nekünk, aztán ugyan ez a kör dugópajtiskodik egymással, akkor azért vetnek meg minket, mert szűznek lenni gáz. Aztán nem kell már sok, és az a gáz, ha az ember esetleg anyagi, vagy családi egyészégügyi ok miatt nem költözik el otthonról, ők persze igen, jól összemelegednek, kész is a gyerek. Aztán a vagány csávó kezdi unni a vérkötelékből adódó felelősséget, kötöttséget és vagány csávó módjára lelép, mint egy buli utáni egyéjszakás kapcsolatból.

És akárki akármit mond, nem hinném, hogy a nők ennél nem képesek többre, hanem ők ebben látják örömüket, a potenciált, abban, ha valaki határozottan képes lehazudni a csillagokat az égről, meg erősködik a nő előtt. Ezektől nedvesedik a bugyi, aztán aki lepontozna, az is odavan a kockahasért, a kidolgozott testért, az autóval vagánykodásért... Ezek összetartoznak szorosan a kérdező férjének archetípusával. Ha nektek ez kell... Mivel tényezőként sem engeditek meg a közeledést egy simán csak kedves, de nem menő hímneműtől, ezzel a színe-javát tagadjátok meg magatoktól. Aztán megver, alkoholproblémái lesznek, vihetitek neki a sört a tv elé. Nyílt titok, hogy a nők azért választanak ilyen embereket, mert inkább elviseli az azzal járó kockázatokat, ami itt betalált, mint sem, hogy lejjebb adja egy ken-babánál, vagy akárminél.

Meg kellene tanulni végre különbséget tenni a jobb és a bal kezetek között, és nem ösztönlényeknek lenni, és akkor találnátok normális férfit, aki bár nem feltétlen gyönyörű, de szeret titeket, és gondoskodik a gyerekeiről, a családjáról egy életen át.

2022. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni.
2022. máj. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!