Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nem beszél...

Van itt olyan, aki nem beszél az apjával? Mióta? Miért? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem, elegem van abból, hogy úgy beszél velem mint valami ronggyal. Lek.rváz, fenyeget, undorító, ahogy beszél velem. Alkoholista, most meg már drogozik is. Ha józan, akkor kedves (volt), de már látszik, hogy teljesen leépült az agya is. Mindig mondja, hogy szeret, meg hogy én vagyok az egyetlen, akire számíthat (igaz is), meg hogy tudja, hogy én soha nem leszek képes megharagudni rá, ezért mer velem így beszélni. Nem hiszem, hogy pár hétnél, hónapnál tovább bírom, mert józanon annyira aranyos, hogy nekem van lelkiismeret-furdalásom, amiért ilyen gonoszul bánok vele.
2011. nov. 4. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!

15 éve nem beszélek apámmal.

Kb. nálunk is az volt a helyzet mint nálatok, annyi különbséggel, hogy ő anyumat szidta. Egyébként nagyon jól bírom, bár mi nem is találkozunk, de nem is szeretnék. Tudom, hogy nem illik ilyent mondani, de felőlem akár meg is dögölhet, az sem érdekelne.

19L

2011. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3-4 havonta találkozunk, akkor is anyámat látogatom. Én nem szeretem már a viselkedése miatt, nem érdekel. Ő sosem volt jó apa, sosem játszott velem, nem beszélgettünk. 18 évesen elköltöztem.
2011. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy józanul aranyos, az én nagyapám is az mégis össze vissza verne (ha tudna) ha iszik. Egyáltalán nem törődik veled mert ha egy kisit is fontos lennél neki akkor nem tenne ki téged annak hogy mikor piás meg drogos akkor úgy bánik veled ahogy. Én megszakítanám vele az összes kapcsolatot sőt! még be is köpném a hatóságoknak hogy drogozik, valahonnan szedi a cuccot lehet 15 évesek is onnan kapják...
2011. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10 éve nem beszélünk. Nem hiányzik egy cseppet sem.
2011. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én már évek óta csak köszönök neki, kb. negyed éve azonban egy szót sem szólok hozzá. Ugyanaz a helyzet, mint nálad, kivéve, hogy az én apám nem drogozik... Nálunk mindenkit szid, elhord mindennek, de én vagyok a fõ célpont. Engem sem érdekel már, hogy mi van vele, csak minél távolabb legyen tõlem. Nekem kb. ezek mondja: hülye, lusta disznó, dagadék, kövér marha, mindig arról panaszkodik, hogy egész nap csak pazarolunk, hogy az õ pénzét szórjuk (mintha nem õ inná el, a számlák nagy részét anya fizeti), képes még félálomban is azt mondani, hogy az Isten ba*sza meg, a k*rva a*yjukat stb..... Nagyon utálom, és még azért káromkodik, hogy nem tanultam meg köszönni... Ha felnövök, ezerszer vissza fogja kapni, azt garantálom..... 15/L
2011. nov. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én meg anyámmal vagyok így.Kétszinü, tudathasadásos, maipulálós, alatomos nőszemély.
2011. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Válás óta (nyolc éve) nem láttam apámat. Eleinte hiányzott, mostanra úgy vagyok vele, hogy ha nem érdeklem semmi baj, de majd öregségére se keressen, amikor segítségre lesz szüksége, majd a fiatal kis luvnyája bepelenkázza és eltartja, mert én biztos nem fogom. :(
2011. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6 éve nem beszélek vele. Szüleim elváltak, csak látogatóba voltam nála pár napot. Úgy beszélt velem mint egy kutyával, de ma már a kutyákkal is különben beszélnek.

Kocsmázás és a haverok a mindene, ha felöntenek a garatra akkor a haverjai kötekedtek velem, sértegettek, ami verekedésbe torkollott. Körte pálinka helyett szilvát vittem ki az asztalhoz, apám adta rá a pénzt, és ahogy a haverjának adtam a képembe öntötte a pálinkát. Kinevettek ápámmal együtt. Tömény szesz marta a szememet, felment bennem a pumpa és rátámadtam. Ütöttem-vertem ahol értem. Többet nem vagyok rá kiváncsi.



24F

2011. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem anyámmal rossz a kapcsolatom. Volt egy időszak,amikor próbálkoztunk a jópofizással,de nekem az nem asztalom,semmi értelmét nem látom. Megmondtam neki,hogy hagyjuk egymást békén,nincs semmi köze az életemhez,csak biológiailag az anyám,nincs szükségem rá. Ez nagyon durván hangzik,de annyira sokat ártott már nekem az életben,hogy mégse szégyellem. Szörnyű gyerekkorom volt,vert egészen addig,amíg el nem költöztem apumhoz,rám akarta kényszeríteni az akaratát,a világnézeteit... Nem sok jót tudok róla mondani. Én jól bírom,sőt nem is vágyom rá,hogy próbálkozzon... nem is nagyon veszem fel a telefont,ha ő hív.

21L

2011. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én 4 éve nem láttam apámat,nem is érdekel,hogy mi van vele.6 éves voltam én,öcsém pedig 1 mikor lelépett itthonról.Gyerektartást csak évek múlva,sok bírósági hercehurca után volt hajlandó küldeni,de abból sem annyit,amennyit a bíróság megítélt.Anyum nevelt fel minket,és faterom semmiben sem segített.A 15 év alatt amit iskolában töltöttem egyszer kérdezte meg,hogy segítsen-e kifizetni a tankönyveimet.Öcsémet meg levegőnek nézi.Kettőnk szülinapjáról rendszerint megfeledkezik,és egyszer sem hív fel megkérdezni,hogy élünk-e még.Ezek után ha a szemem előtt döglene meg,az sem érdekelne.Öregségére meg ha az ajtónk elé merne állni,elzavarnám a pics*ba.Anyumról természetesen gondoskodni fogok,hiszen neki köszönhetek mindent,és nagyon szeretem.


Kedves kérdező!

Ha apád igazán szeretne,akkor nem így beszélne veled.És pont azért meri,mert megbocsájtasz neki.Látja rajtad,hogy könnyen engedsz,és ezt használja ki.Az a baj az ilyen emberekkel,hogy rátelepednek a másikra,és a végletekig kihasználják őket,hiszen az áldozat nem vág vissza,és ők ezt tudják is.Más néven ők az "energiavámpírok".Ne hagyd magad,mert előbb vagy utóbb tönkre fogsz menni idegileg.Neki pont az kell,hogy tudjon valakin uralkodni,és sajnos te ezt el is viseled.Jobb lenne ha inkább elköltöznél,és el kezdenéd élni a saját életed.

2011. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!