Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » HA elméletileg szeretik a...

HA elméletileg szeretik a páromat, akkor miért ilyen a hozzáállás?

Figyelt kérdés

Már elég rég együtt vagyok a párommal (majdnem 3 éve)...

Az első év nagyon nehéz volt (anyukám folyton utánam járkált, telefonált, idegeskedett pedig soha nem adtam okot rá, hogy ne bízzon meg bennem)...folyamatosan otthon kellett legyek egy előre megszabott időponton, mindig mindenhol én voltam az első aki hazament (talán ezeket a dolgokat most már jobban megértem, elfogadom, tudomásul veszem, mert rájöttem, hogy féltés volt a részéről, hiszen ha úgy vesszük nagyon fiatal voltam még)...de azóta eltelt egy csomó idő...leérettségiztünk...most egyetemisták vagyunk...(még mindig együtt)...köztünk már az eljegyzés is felmerült, most már komolyan tervezzük a jövőt. Sajnos nem lakunk egy városban, de elég gyakran találkozunk, hetente...anyukám meg olyan ridegen áll hozzánk...érzem, ha a párom kedvében is jár az csak olyan "látszat"...vagy amikor megkérdi, hogy hogy van? érzem, hogy csak egy kérdés, nem is érdekli igazán...vagy mintha állandóan féltékeny lenne...hogy miért nem megyek haza? miért a páromhoz megyek? (sokkal messzebb lakom az otthonomtól mint a páromtól) neki már az is sokkal jobb lenne ha tudná, hogy ha haza nem megyek,akkor páromhoz sem...érzem...és annyira rosszul esik...

Semmi konkrét ok nincs ami miatt nem kedvelnék a páromat...egy művelt, tisztességes, kedves, aranyos, udvarias emberről beszélünk...aki szerintem egyébként a lányos apák álma:P amikor otthon vagyok is állandóan probléma, hogy miért vagyok a párommal...amikor szóba kerül az eljegyzés is épp, hogy nem röhögnek szembe (pedig egy csodálatos kapcsolatban vagyok) mintha gyerekek lennénk... nem vesznek komolyan...ez nekem annyira fáj...hiába próbálok beszélni erről mert nem hallgatnak meg...vagy ha igen akkor aktuálisan épp terelik a témát:( tehetek valamit, vagy hagyjam a francba?

2o-L


2010. márc. 1. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a szüleiden múljon, hogy eljegyezzétek egymást! Felnőtt lány vagy! Engem is 20 évesen jegyzett el a párom mindössze fél év együttjárás után, és anyukámék nem tudtak róla, csak utána, miután ő megkérte a kezem. Igazából nem volt semmi, tudom, hogy a szüleim szeretik őt, de ennek ellenére azt mondta anyukám, hogy senkinek sem ad oda szívesen, akár a világ legjobb embere is lehet, neki nem lesz tökéletes, de ezt legyőzi, és az eszére hallgat! Támogat minket mindenben! Azóta eltelt 3 év, és most lesz az esküvőnk! Ne anyukádék miatt ne tegyétek meg! Sok sikert, és boldogságot!
2010. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nem tudom mit tehetnél, sajnálom:S úgy tűnik az anyukád ebbe csak beletörődni tud. beszélt már a párod vele erről? az lehet segítene. egyébként kíváncsiságból megkérdezhetem hogy egyke vagy-e?
2010. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rákérdeztél már, hogy mi bajuk vele?
2010. márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Először is köszi a válaszokat!

Nem, nem vagyok egyke, van egy nővérem, akinek még nem volt tartós párkapcsolata...

Beszéltem erről, illetve mondjam úgy, hogy beszélnék erről de egyszerűen süket fülekre találok...látszólag semmi probléma, de én érzem, hogy van...elhiszem, hogy "anyu pici lánya" vagyok, de azért már felnőttem és nem tudom miért nem hajlandó ezt belátni...(főleg mert nem egy futó kalandról van szó)

2010. márc. 2. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!