Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a 13 éves öcsétek animalszexes videókat néz? (És undorítóan beszél)

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 12:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat!

Hát én ne mráuszítottam anyukámat, meg kiabáltam vele, próbálok vele normálisan bezsélni, de ő kéntelen. AMúgy meg a barátaival nézegetik ezeket a hüyle videókat, egy csomót, és ez a téme, hgoy ki épp miylen videót látott, amin ilyen meg olyan állatot b*sztak meg stb -.-"

A szüleim nem beszélnek csúnyán, én sem beszélek csúnyán, kiskoromban volt is hogy kimosták érte nővérem száját, mert mondott egy csúnya szót, mairől nem tudta, hogy mit jelent..

Igazából öcsém nagyon rossz társaságban van és ellenőrzés nélkül csinál, amit akar...

2011. nov. 10. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!