Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szerintetek is undorítóan...

Szerintetek is undorítóan viselkednek a magyar emberek?

Figyelt kérdés

a Gyk-án az összesnek nagy a pofája, beszól az elkeseredett embereknek, ítélkezik felettük, holott van aki pár jó szóért jön ide (mert a család témában van, akinek nincs máshova segítségért fordulni)


csak én látom úgy, hogy magyar szokás a "szegény" emberbe egy jót belerúgni még? ha nekem nem lehet jó másnak se, dögöljön meg a szomszéd tehene..


nem ragozom, remélem értitek mire gondolok :)


minek irigykedni másra, én inkább magamba keresem a problémát, hogy én mit nem tudok..


2011. aug. 10. 20:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
85%
Nem kétséges, hogy vannak itt frusztrált ámokfutók, akik mindenkibe belekötnek, de nagyon sok őszintén segítőkész emberrel is találkoztam már ezen a fórumon. Nem hiszem, hogy ez magyar specialitás lenne, minden nációnál van mindenféle ember.
2011. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
34%
Igen. Ez tipikusan Magyar szokás. Néha utálom, hogy Magyarországra születtem és utálom, hogy Magyar vagyok.
2011. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
30%
én is utálok magyar lenni és itt élni.
2011. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
56%

Rohadt antimagyar!

Ne ocsmárolj minket a saját országunkban! Szégyellhetnéd magad, mert nem mindenki ilyen a fajtánkból! Vésd észbe!

2011. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
79%
előző kettő, akik azt hiszik, csak magyarok lehetnek ilyenek: hülyék vagytok.
2011. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
58%
Akkor mi a jó tarka anyádért nem takarodsz a nagy amerikádba? Hálátlan gyökér. Egyébként a kérdésre válaszolva, szerinted máshol nincsenek ilyen emberek? :)
2011. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
na mondjuk pontosan az ilyen "nagymagyarokról" beszéltem :))
2011. aug. 10. 20:54
 8/40 A kérdező kommentje:
harapnak a halak :D
2011. aug. 10. 20:55
 9/40 anonim ***** válasza:
58%
Nagymagyarok? :D Azért néznek le, mert szeretem a hazámat... Inkább gondolkozz el mielőtt ilyeneket irsz, mert te sem van jobb egyik "nagymagyarnál" se, sőt....
2011. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
83%
De inkább átestél te is a kommunista-zsidó agymosáson, na meg egész nap a tévét bámulod :) Kis agysorvasztás nem árt, nemigaz? :)
2011. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!